gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Aşk Mektubu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Aşk Mektubu yazmak istiyorum ve bu konuda sizinde yardımınıza ihtiyacım var bana örnek yada fikir verebilirmisiniz kızlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Aşk Mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  2. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  3. Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar; Yıllarca benim peşimden koştunuz, beni anlamaya, beni tanımlamaya çalıştınız, bir çok kez beni bulduğunuzu zannettiniz, bana sahip olmaya çalıştınız, birbirinize ve kendinize zarar verdiniz, acı çektiniz. Ama beni hiç fark etmediniz. Evet, beni hiç fark etmediniz diyorum size. İki kedinin öyküsünü bilir misiniz? Küçük kedi durmadan kuyruğunu kovalıyormuş. Yakalayamadıkça da...
  4. Sevgili kızıma mektup...

Sevgili kızıma mektup...

Sen gelince ben en çok sevmeyi öğrendim… Doyasıya, içine sokarcasına, her şeyden vazgeçercesine sevmeyi… Seni ilk kez göğsüme koyduklarında sıcaklık ne demekmiş onu öğrendim.. Senin sıcaklığını, Aylar sonra düşündüğümde hala sağ kolumda hissettiğim aynı yakıcılıktaki sıcaklığını… Uykusuzluk ne demekmiş öğrendim. İlk doğduğunda her yarım saatte bir uyanıp nefesini dinlemeyi… Seni...
  5. Sevgilime Mektup

Sevgilime Mektup

Sevgilime Mektup yazmak istiyorum ama ne yazacağımı nasıl başlıyacamı bilmiyorum sizce komik olmaz mı acaba :S hem bana öneride bulunun lütfen kızlar

Sayfayı Paylaş