gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Aşk mesajları 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgilime Aşk mesajları 2012
    "Sevgilime en güzel aşk sözleri mesajları arıyorum" diyenler, işte sizler için sevgiliye söylenecek en güzel aşk dolu mesajlar ve sözler. Buyrun Melek'ler;

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat bu ya hepte seveceğim...

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...

Aşk dudaktan çıkan bir kelime değil gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden; geri dönmek isteyipte dönemeyince, çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilecek harika bir rüyasın sen...!

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi...

Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar. Benim ilk ve tek aşkım sendin ve öyle kalacaksın!

Kül olmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Yaşamın kaynağı sevgi ise eğer, sevgi bir tutku. Amaç birşeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk. dostluk hatırlamaksa eğer, hep aklımdasın!!!

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar...

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer, ellerin kan içinde kalır ama, dikenlerin hesabını gülden soramazsın...

Buzdan evimiz, şekerden sevgimiz, tuzdan hayallerimiz vardı. Bir gün ne oldu biliyor musun? Yağmur yağdı!

Bir delinin seni öpmesine izin ver ,ama bir öpücügün seni delirtmesine izin verme

Sensiz saadet neymiş tatmadım, bilemem ki..Alnımın yazısıydın ne yapsam silemem ki! Seni, uzaktan sevmek aşkların en güzeli. Alıştım hasretine gel desen gelemem ki...

Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz sen bile tutamazsın, yıldızlar hiç tutamaz, bir uçurum gibi düşerim gözlerinden gözlerin beni tutamaz, düşlerinde büyürüm büyürüm, kabus olur olur, ölürüm.. Bir şiir yazarım bir türkü söylerim, bir sen olurum bir ben ölürüm, bu akşam ölürüm sırf senin için!...

Seni Aldatacak Kadar Adi İse Yüreğim Yüreğimi Parçalayacak Kadar Asildir Ellerim!

Ay ışığı göz süzüyor nazlı gecede, aşıklar sarhoş iken o mehtaplı sahilde, gönlümün bahçesinde senden uzak bir yerde, hasret sarmaşığı yeşeriyor git gide...

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

Sevgilime Aşk mesajları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 aşk mesajları

2012 aşk mesajları

aşk sözleri güzel aşk sözleri 2012 2012 2012 aşk mesajları, msj, msjları, sözleri, sözü, sms, smsleri burada arkadaşlar Aşık Melek'lerimize ve aşkından divane olmuş misafirlerimize, alışılagelmiş 2011 aşk mesajlarından arınıp, sizlere 2012 aşk mesajlarını sunuyoruz :A -Kum tanesi bir özlemse seni kumsallar kadar özledim -Olmadi sensiz olmadi gözlerim sözünde durmadi agladi yokluguna...
  2. İşte size 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Aşk Mesajları

İşte size 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Aşk Mesajları

14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Aşk Mesajları 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Sevgi Sözleri Evet Melek'ler, 14 Şubat 2012 Sevgililer Gününe özel konularımıza devam ediyor ve şimdide sizlere ve tüm sevenlere 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü sözlerini en güzel mesajlarını sunuyoruz. Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım! Seni...
  3. Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Almanca Aşk Sözleri kısa Almanca Aşk mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda almanca aşk mesajları - kısa sözler ve anlamlarını yani Türkçe karşılıklarını sizlerle paylaşıyoruz. Du bist sehr süss - Sen Çok Tatlısın. İch bin sehr süss - Çok Tatlıyım. Verrücktes weib - Çılgın Kız. Ohne dıch tut es weh - Sensizlik Acı Veriyor. Ohne dich sterbe ich - Sensiz Ölürüm. İch...
  4. 2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

Aşk İle İlgili özlü Sözler Aşk Sözleri Özlü Bir türlü sevdiğinize kendinizi ifade edemiyor musunuz ? O halde aşağıda listelediğimiz birbirinden anlamlı sözleri bir inceleyin bakalım melekler, kimbilir sizi en iyi ifade edenine rastlarsınız :) Aşk oduna yanmayanın kalbi safi olmaz imiş. ( Eşrefoğlu) Aşk, insana vakar, ağırbaşlık, hatta güzellik verir. ( Bernard Show) Aşkı, aşktan başka...
  5. Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Yeni Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye 2012 Güzel Aşk Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte sevgiliye güzel sözler arayan siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere sevgiliye yeni aşk sözleri paylaşımında bulunuyor ve daha önce paylaştığımız 2012 aşk mesajları konumuzu da güncelliyoruz. -Artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende, yıldızları indirip yoluma gül...

Sayfayı Paylaş