gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Aşk Sözleri arıyorum telefonla ya da msnde gönderecem ona göre bana en güzel aşk sözlerini gönderin kızlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AşKtA yArIn YoKtUr SeVgİlİ....

AşKtA yArIn YoKtUr SeVgİlİ....

aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. o ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. insan bir başka ışığa teslim olur... aşkta yarın yoktur sevgili. zaman...
  2. Aşkta Yarın Yoktur Sevgili

Aşkta Yarın Yoktur Sevgili

Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur... Aşkta yarın yoktur sevgili....
  3. aşk susmaktır ey sevgili!!!!

aşk susmaktır ey sevgili!!!!

aşk susmaktır aşk susmaktır ey sevgili artık sustum ey sevgili bilesin onun güzelliğini iyiliğini tarif etmeye gücün yetmediği an kelmın kalemin sözün tükendiği yerde manayı sessizliğe yükleyip artık sustum bilesin dediğin susup beklemektir Aşk dediğin beklemektir Ey Sevgili! Kays gibi Mecnun olana kadar, Hz. Yakup gibi aydınlığa hasret kalana kadar beklemek bekleye bekleye gözden olmak,...
  4. aşkta yarın yoktur sevgili..

aşkta yarın yoktur sevgili..

aşkta yarı yoktur sevgilim Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur…Aşkta...

Sayfayı Paylaş