gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Çok Güzel Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Çok Güzel Sözler Merhaba kızlar sizden sevgilim için çok güzel romantik sözler rica ediyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Çok Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel sözler

çok güzel sözler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dinle sevgili güzel sözleri

Dinle sevgili güzel sözleri

Selam melekler, bu dinle sevgili dizisinde çok güzel sözler var bu sözleri benimle paylaşabilir misiniz lütfen.
  3. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgiliye Güzel sözler Sevgilime Kısa mesajlar 2012 Sevdiğinizin karşısına geçince takılıp kalıyor, birşey söyleyemiyor musunuz melekler ? :) Ya da onu sürpriz mesajla şaşırtıp mutlu etmek mi istiyorsunuz? O halde bu güzel sözler tam size göre :) Sana Kısa Sözler Söylemek istemem Sadece Sana hayatın En Uzun Şiirlerini ve Şarkılarını yazmak İsterim Sevgilim Çunki Sana Olan Sevdamda böyle...
  5. Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Çok güzel giden bir ilişkim var ve onu çok seviyorum.Ona güzel mesajlar atmak istiyorum, onu etkileyecek olan güzel sözler. Yazabilirmisiniz bana ?

Sayfayı Paylaş