gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime doğum günü mesajları arıyorum kızlar var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar sevgililere özel doğum günü mesajları arıyorum. Yarın yani pazar günü sevgilimin doğum günü ayrıyız da o eskerde ona bari mesaj atayım diyorum. Acaba çok anlamlı ve güzel bir mesaj atmak istiyorum. Ne yazmalıyım arkadaşlarım. Tüm mesajlar yada sözler kifayetsiz kalır aşkımın yanında ama yinede yazmak istiyorum. Uzaktayız ne yapim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgilime doğum günü mesajları arıyorum kızlar var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nevresim Takımları arıyorum kızlar var mı

Nevresim Takımları arıyorum kızlar var mı

Nevresim Takımları arıyorum ama böyle yeni ve cıvıl cıvıl renklerde olsun lütfen hazır yeni Nevresim Takımları önerilerinizi modeller olarak sunun kızlar.
  2. Çeşit Çeşit Doğum Günü Mesajları Buyrun Kızlar !

Çeşit Çeşit Doğum Günü Mesajları Buyrun Kızlar !

En Güzel Doğum Günü Mesajları Güzel Doğum Günü Mesajları Sevgili melekler, isteyenlere komik , isteyenlere resimli, doğum günlerinde yollayabileceğiniz çeşit çeşit doğum günü mesajları paylaşıyoruz sizlerle. Bu sayfamızda da en güzel doğum günü mesajları ile yine karşınızdayız :) Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın...
  3. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  4. sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)
  5. sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

Merhabalar, sevgilime doğum günü mesajı yazmak istiyorum rica etsem sevgilim için doğum günü mesajları yazabilirmisiniz lütfen?

Sayfayı Paylaş