gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilime doğum gününde ne alabilirim yardım edermisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilimin doğum günü yaklaşıyor ve ne alacağıma karar veremedim.Gerçi aklımda birkaç birşey var ama sizlerin de fikirlerinize ihtiyacım var..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Doğum günü olan bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye zaten doğum gününü hatırlamanız olacaktır. Erkekler ufak şeylerle dahi mutlu olabilecek yapıları olduğundan, onlara alabilceğiniz doğum günü hediyeleri her zaman çok pahalı ve lüks olmak zorunda değildir.
    Eğer erkek arkadaşınız her gün takım elbise giyiyor ve kurumsal bir iş yerinde çalışıyorsa Sadece ona özel olan kol düğmeleri, kravatlar, kazaklar, cüzdanlar ve şık bir gömlek ideal birer hediye olucaktır.

Bu yüzden yaratıcı olup el emeğinizi vererek yaptığınız bir eşya ya da kutu erkekler için çok değerli olabilir.Bu kutuları; içerisine ufak ve ucuz ilginç hediyeleri koyupta oluşturabilceğiniz gibi, uygun romantik hediyeleri koyarakta hazırlayabilirsiniz.Erkek arkadaşınızın hangi takımı tuttuğunu,hobilerini ve ilgi alanlarını bilmeniz hediye bulma aşamasında en büyük ipuçları için size yardımcı olacaktır.

sevgilime doğum gününde ne alabilirim yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilime İlginç Hediye Ne Alabilirim?

Sevgilime İlginç Hediye Ne Alabilirim?

sevgilime ne alabilirim sevgilime ilginç hediye sevgilime ne alsam Sevgililer gününe az kaldı melekler :) Tabi eğer sevgiliniz varsa hediye araştırması çalışmalarına da başlamışsınızdır. Bu sene ona her zaman ki klasik hediyelerden vermek istemiyor olabilirsiniz. O zaman size şöyle ilginç bir hediye lazım :D:D Aşağıda ki fikirleri gözden geçirmeye ne dersiniz ? :) Fikir 1: Şişedeki...
  2. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Bu konu yılbaşında sevgiliye hediye hakkında bilgiler vermektedir., Sevgili melekler, yılbaşı yavaş yavaş yaklaşıyor. Eğer yılbaşında hediye alma adetiniz ve bir de sevgiliniz varsa sizi şimdiden bir telaş almıştır. Doğumgünü ya da yıldönümlerinin haricinde yılbaşında da küçük bir hediye bekler sevgililer. Biz de bunu düşündük ve yılbaşı için sevgilinize ne hediye alabileceğiniz konusunda...
  3. Babalar Gününde Babama Ne Alabilirim?

Babalar Gününde Babama Ne Alabilirim?

babalar günü hediyeleri babalkar günü için hediye fikirleri babalar günü hediye Sevgili melekler, anneler gününü geçirdik, sıra geldi babalar gününe. Belki klasik olacak ama hayatımızın bu iki değerli varlığına olan hislerimizi birer günle sınırlamak elbette imkansız. Artık para tuzağı mı dersiniz, lüzumsuz mu bulursunuz ne olursa olsun bir anneler bir de babalar günü var ve anneler günü...
  4. Sevgilime ne hediye alabilirim ? Yardııııııım

Sevgilime ne hediye alabilirim ? Yardııııııım

Ya ben az öncede bi konu açtım aba bu sevgilime ne hediye alsam konusunda hala bana bir cevap gelmiş değil lütfen bana ilginç ve bir o kadar da onu ne çok sevdiğimi gösteren bir hediye önerisinde bulabilirmisiniz kızlar. Erkek arkadaşıma ne alsam kı bana yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :S
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş