gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilime güzel bir yazı yazmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar sevgilime böyle anlamlı ve duygusallık içeren güzel bir yazı yazmak istiyorum. Yazı örneğiniz var mı hiç olmazsa esinlenirim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yazı örneği değil de size fikir sunabilirim :) Kaldı ki bence örneklere bakmayın siz kendi kalbinizde ki duygulara bakın ve ona kalben ne söyemek istiyorsanız onu yazın. Şiirsel yazmak zorunda değilsiniz, şiirsel yazmak isterseniz zorlanabilirsiniz, Benim size önerim mektup ya da mektup tarzında yazın. Kısacası, duygularınızı kaleme yükleyin, kalemde kağıda akıtsın :)

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede içindekileri dök :)

sevgilime güzel bir yazı yazmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir yazı okuyun

çok güzel bir yazı okuyun

Uzak diyarlardan birinde bir ülkede, yemyeşil tepelerin arasında, kışın bembeyaz bir kar örtüsü ile, baharda rengarenk kır çiçekleri ile kaplanan bir vadi vardı. Ortasından küçük bir ırmağın geçtiği bu vadi "büyülü vadi" olarak anılırdı. Ona bu adı veren ise, vadideki ilginç bir dükkân ile, bu dükkânda yaşananlardı. Ünü ülkenin dört bir yanına yayılmış olan dükkânın adı "büyü...
  2. dallı budaklı yazı yazmak...

dallı budaklı yazı yazmak...

desenli isim yazma desenli yazı yazma yazılar isim şekilleri yazılar yaz Önce Photoshop'da yazımızı yazacağımız bir doküman açalım. Ardından yazı aracımızı seçelim ve serifli bir font la yazımızı yazalım. Fontumuzun serifli olması, daha sonra dalları oluştururken bize kolaylık sağlayacaktır. Ardından yazımızı güzel bir yeşil renkle boyayalım. Şimdi de yazımızı Rasterize Type ile resme...
  3. yazı yazmak...........

yazı yazmak...........

Yağmur yağıyordu şehre, bu yazının ilk kelimesi kağıda düştüğünde… Gökyüzünün karanlığı yırtarak ortalığı aydınlatmasına, yeni bir günün doğmasına iki saat vardı. Pencereden bir süre baktım öylece. O saatte ıssız olan caddenin karşı kaldırımındaki sokak lambasına gözlerimi dikip, kah hırçınca kah hüzün sessizliğinde yağan yağmur damlalarını izlediğimi anımsıyorum. Tam o anlarda kalbime çok...
  4. Asker kızından güzel bir yazı ...

Asker kızından güzel bir yazı ...

Neden?Neden ben bu gurbet ellerdeyim? Neden burda dogdum,burda büyüdüm? Allahim isyan etmek gibi olmasin ama dayanamiyorum. Az önce koca bayragimi ellerimle bagrima basarak,Mehmetcigin söyledigi „Zap Suyu“ Siirini dinleyerek cama dogru yürüdüm... „Vatan & Bayrak“ diyor siirde. Oysa ben Vatanimdan uzak baska ellerdeyim. Bayragim özgürce dalgalanmiyor buralarda. Yabanci...
  5. yaz için güzel bir elbise

yaz için güzel bir elbise

boydan elbise,42 beden,altı geniş kesim kızlar :)... tek bir kere giydim ve satmak istiyorum.. fiyatı 45tl kargo karşı tarafa ait... alacak olanlar mesaj atarsa görüşebiliriz.. selamlar

Sayfayı Paylaş