Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

Uzman SühaN

Administrator
Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım
2014 sevgililer günü,2014 sevgililer günü hediyesi,2014 sevgililer günü hediye seçimi,sevgilime nasıl bir hediye almalıyım hakkında bilgiler

2hcgiso.jpg

Sevgililer gününe sayılı günler kala, sevgilileri bu özel günü, nerede, nasıl ve hangi hediyelerle kutlayacağı heyecanı şimdiden sarmış durumda. Bu tatlı heyecanın önemli nedenlerinden biri de, sevgililer günü hediyesi olarak ne alınabileceğine dair kararsızlık durumudur. 14 şubat sevgiliye ne tür hediyeler alınmalı! Sorusuna fikir üretmek istedik. Sevgiliye özel günlerde hediye almak gelenektir. Ne kadar inkar edersek edelim, sevgililer günü, artık gavur icadı olmaktan çıkmış, bizimle bütünleşmiştir. Zaman içerisinde kendi tarz kutlama yöntemlerimizi geliştirsek de bunlar hep romantizm çerçevesinde gerçekleşmiş olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. 14 Şubat'ın en çok tercih edilen hediyelerinin başında, çiçek her zamanki gibi birinci sırada olacaktır. Fakat bu geleneği size göre de farklı hediyeler ile çeşitlendirmenin zamanı gelmedi mi artık? Siz dostlarımıza önerimiz; 14 Şubat Sevgililer Gününde ilk önce sevgilinize birbirinden güzel çiçeklerden oluşan demetler hazırlayın! Ancak, bunun yanında bu romantik jestinizi farklı hediyeler ile unutulmaz kılın! Değişik veya farklı hediyeler seçmekle, 14 Şubat Sevgililer Günü tarihini en unutulmaz tarihler arasına sokabilirsiniz. Sevgiller Günü hediyesi tavsiyelerine geçmeden önce sevgilinize alacağınız hediyenin taşıması gereken özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Sevgililer Günü hediyesi alacağınız kişi yani sevgilinizin özelliklerini iyi tahlil etmelisiniz. Lüks şeylerden hoşlanıyorsa sıradan bir hediye onu mutlu etmez, hediye de sadece emek arıyorsa ona emek sarfettiğinizi gösterecek hediyeler alabilirsiniz ne kadar tuttuğu hiç önemli değil yeter ki çaba sarfettiğinizi anlasın özel olduğunu hissetsin. …Sevgiyi anlatmanın bir çok yolu vardır. Mesela; Sevgilinize güzel bir şiir yazarak ona olan sevginizi çok şık bir şekilde anlatabilirsiniz. Kollarınızı her iki yana açıp "İşte Seni Bu Kadar Çok Seviyorum" diyebilirsiniz. Onun ve sevginiz için güzel bir aşk şarkısı seçebilirsiniz! Avazınız çıktığı kadar haykırıp "Seni Seviyorum" diyebilirsiniz. bazen sevgililer hangi hediyenin kendilerini mutlu edeceğiniz söz arasında mesaj olarak söylerler bu tür mesajlara dikkat edin. Ve farklı zamanlarda sevgilinizin istediği hediyenin ayrıntılarını öğrenmeye çalışın. Aldığınız hediye önceki senelerde aldığınız hediyelerle ya da sevgilinizin daha önce aldığı hediyelerle kesinlikle aynı olmasın hediye aradığınızı hediye aldığınızı kesinlikle belli etmeyin. Doğru hediye seçimi iyi bir ön hazırlık gerektirir

siyahdantelliyc3bcksekp.jpg

Ayakkabı almak özellikle kadınlarda bir terapi gibidir. Hele hakkını verip, şık ve kullanışlı bir ayakkabı tercih etmişseniz, değmeyin keyfine ;)

23mc15.jpg

Erkek arkadaşınıza daha önce sahip olmadığından emin olduğunuz modelde bir ayakkabı hediye etmeniz eminiz onu da çok sevindirecektir.

taşlı harfli kol düğmesi çeşitleri.jpg

Eğer Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin sürekli giydiği kol düğmeli bir gömleği varsa, ona alabileceğiniz çok şık ve kullanışlı bir hediye. Eğer kol düğmeli gömleği yok ise, almaya teşvik edicek bir hediyede olabilir.

k52.jpg

Her biri anlamlı,her biri kalpten gelen mesajları taşıyan şık kolyeler,sevgililerin özel gününe ışıltı katıcak.

kisiye-ozel-zenga-deri-cuzdan-kemer-ve-anahtarlik-seti.jpg

Erkek arkadaşıma ya da eşime çok özel ve kişiye özel bir hediye arıyorum diyorsanız. bu 2′li erkek aksesuar seti tam size göre. Özel Deri kutusu içerisinde:
Gerçek deri malzemeden üretilmiş Kemer
İsme Özel üretilecek Deri cüzdan

tek-tas-yuzuk.jpg

Sevgililer gününde sevgilinizi çok mutlu edecek bir hediye arıyorsanız yüzük doğru bir seçim.Kız arkadaşınızın ayaklarını yerden kesebilirsiniz

925-ayar-gümüş-yüzük-sevgililer-günü-yüzükleri-modelleri-600x498.jpg

Yüzük denilince nedense hep aklımıza kadınlar gelir. Halbuki erkeklerin de yüzük takmaktan ne kadar çok hoşlandıklarını düşünmeyiz.

Moschino-2013-bayan-saat.jpg

Sevgililer Günü hediyesine bayan için en iyi alternatiflerden biri de saat.Sürekli zamanı takip etmesini hatırlatabileceğiniz bir hediye.

Erkek-Saat.jpg

Erkek-blazer-ceket-modelleri-5.png

sevgililer gününde erkek arkadaşınıza, özenerek giyeceği çok şık bir ceket almak istemez misiniz? Sevgililer gününde hediye almanın en güzel tarafı, hediyenin kullanışlı bir şey olmasıdır diye düşünenlere özel

Deri-Canta-Modelleri-05.jpg

Kadınların çanta ile aralarında çok başka bir bağ vardır hep.Vazgeçilmez zorunlu aksesuardır diyebiliriz :)

Son düzenleme:
Vallahi işte o kadar hediye seçeneği yapmışız Sizlere bir tüyo vereyim. Eğer erkeğe alacaksanız olmazsa da olur. Ama Bayan ise alacağınız mutlak suretle yok şu kadar zamandır birlikteyiz yok artık sevgilimiyiz ( genelde eşler söyler ) deyip sakın hediyesiz geçirmeyin. Bir yılınız zindan olmasın. Hayır bilinde ona göre. Sakın hataya düşmeyin ve mutlak suretle alın arkadaşlarım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Misal bende alacağım. Neden ? Şerrinden korkuyorumda ondan :D:D Kızarsa biteriz. Bitersek kızmış demektir. Kızmışsa yine bana zindan geceler demektir. :D:D:D:D

Siz birbirinize sunulmuş en güzel hediyesiniz sadminim :) :nazar: Rabbim o güzel yuvanızdaki huzuru daim kılsın .Seviyorum ki ben sizi :handanca:

Saol bebeğim dediğin gibi Allah bizi zaten birbirimize hediye etmiş hatta bununla da kalmayıp şükürler olsun 4 evlat hediye etmiş daha ne isterim ki:)

Geri