gebe
  1. ciran aslan

ciran aslan Forum Okuru

sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ciran aslan tarafından paylaşıldı.

aşk nedir? nasıl bir duygudur? sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık Erkeğini Kendinize Aşık Etme Yolları

Balık Erkeğini Kendinize Aşık Etme Yolları

balık erkeğini aşık etmenin yolları balık erkeğini elde etmenin yolları burcu elde burcu aşık etmek Duygusal erkekler balık burcu erkeğini nasıl kendinize aşık edersiniz kızlar işte cevabı :tik: İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için...
  2. Onu Kendine Aşık Etmenin Yolları Burada

Onu Kendine Aşık Etmenin Yolları Burada

onu kendine aşık etmenin yolları eşini kendine aşık etmenin yolları kocanı Mükemmel bir erkekle tanıştınız, anında elektrikleme oldu ama sizi aramıyor meleklerim. İçinizdeki geleneksel tarafınız sizden gerektiği kadar etkilenmediğini ve boş vermenizi söylüyor. Halbuki soru şu: Aranızdaki elektriklemeyi gerçekten hissettiyseniz, bu kadar kolay vazgeçmek doğru mu? "Bazı durumlarda doğru...
  3. sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

merhaba benim kız arkadaşımla son günlerde aram bozuldu sebebi ise onu hiç kimseyle paylaşmak istememem off tamda sevgililer günüde yaklaşırken böyle bir olayın olması çok kötü oldu. Telefonlarıma ve mesajlarıma cevap vermiyor biliyorum onu çok sıktığımın farkındayım ama elimde değil onu çok seviyorum ne olur bana bir akıl verin nasıl gönlünü alabilirim barışmak istiyorum sevgilimle çok kötü...
  4. Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo Aldıran Yiyeceklerin en başında şeker içeren yiyecekler gelir. Un içeren yiyecekler ve yağlı yiyecekler kilo aldıran yiyeceklerdir. Çünkü enerjileri çok fazladır. 1 gr glikoz 4 kalori verir 1 gr yağda 9 kalori verir. Özellikle yağlı yiyecekler daha fazla kilo aldırır. Ama sağlıklı şişmanlamak istiyorsak, sağlıklı kilo almak istiyorsak tabiki beslenmemizi dengeli sürdürmek gerekir. Neler...

Sayfayı Paylaş