gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Kısa Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Kısa Sözler arıyorum güzel olsun kısa olsun bir o kadarda romantik olsun :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgilime Kısa Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  3. aşk sözleri kısa

aşk sözleri kısa

aşk sözleri kısa sözler paylaşırsanız benimle, bende arkadaşıma facebook sayfamdan yazmayı düşünüyorum :)
  4. Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa Anneler Günü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeryüzünde ki tüm anneler... Bu yazımızda sizlerin anneler gününü kutlamak için, en güzel kısa anneler günü sözleri paylaşıyor ve şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun Benim...
  5. sevgili için kısa mesajlar

sevgili için kısa mesajlar

Sevgilimle aram limoni,gönlünü almam lazım kızlar, yardım edin. Ona şöyle hoşuna gidecek, kalbini titretecek mesajlar yazmalıyım.Varmı bildikleriniz ?

Sayfayı Paylaş