gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Mektup

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Mektup yazmak istiyorum ama ne yazacağımı nasıl başlıyacamı bilmiyorum sizce komik olmaz mı acaba :S hem bana öneride bulunun lütfen kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgilime Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mektup

mektup

gidiyorum mektubu gidiyorum mektup seni seviyorum mektupları mektupları Okuyormusun. Önce uzunluğuna baktın dimi yazının. ‘Ne anlamlar çıkarmam lazım acaba!’ diye düşünürken, şimdi oku baştasın. Çıkarma hiçbir anlam. Olanı, olduğu gibi gör. Görebildiğin kadar çünkü HERŞEY. Çıkarma hiçbir anlam. Nasılsa geri dönüşüm kutusuna yollamadık mı biz tüm anlamlarımızı. Şimdiden yazayım bunları....
  2. Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar; Yıllarca benim peşimden koştunuz, beni anlamaya, beni tanımlamaya çalıştınız, bir çok kez beni bulduğunuzu zannettiniz, bana sahip olmaya çalıştınız, birbirinize ve kendinize zarar verdiniz, acı çektiniz. Ama beni hiç fark etmediniz. Evet, beni hiç fark etmediniz diyorum size. İki kedinin öyküsünü bilir misiniz? Küçük kedi durmadan kuyruğunu kovalıyormuş. Yakalayamadıkça da...
  3. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...
  4. Sevgili kızıma mektup...

Sevgili kızıma mektup...

Sen gelince ben en çok sevmeyi öğrendim… Doyasıya, içine sokarcasına, her şeyden vazgeçercesine sevmeyi… Seni ilk kez göğsüme koyduklarında sıcaklık ne demekmiş onu öğrendim.. Senin sıcaklığını, Aylar sonra düşündüğümde hala sağ kolumda hissettiğim aynı yakıcılıktaki sıcaklığını… Uykusuzluk ne demekmiş öğrendim. İlk doğduğunda her yarım saatte bir uyanıp nefesini dinlemeyi… Seni...
  5. Sevgilime Aşk Mektubu

Sevgilime Aşk Mektubu

Sevgilime Aşk Mektubu yazmak istiyorum ve bu konuda sizinde yardımınıza ihtiyacım var bana örnek yada fikir verebilirmisiniz kızlar

Sayfayı Paylaş