gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, kız arkadaşımla uzun bir süredir beraberiz ve artık iş evliliğe doğru gidiyor. Sizler de bayansınız, o yüzden sormak istiyorum, ona nasıl bir sürpriz yapsam mutlu olur.Değişik fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum..:)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Örneğin küçük bir kafede ona evlenme teklifi edebilirsiniz garsonları da planınıza ortak edebilirsiniz, bu farklı ve ilginç olacaktır.
    Yada hiç beklemediği bir hediye alabilirsiniz gördüğünde hem eğlenmeli hemde çok beğenmeli.

Farklı fikirleri sizler daha iyi bulabilecaksiniz mutlaka çünkü sevgilinizi en iyi tanıyan sizsiniz bunu sakın unutmayın..

sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Hadi bakalım melekler paylaşalım sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız yada ellerinizle ona bişeyler mi hazırlıcaksınız hadi paylaşalım melekler...:)
  2. Sürpriz Evlilik Tekliflerini nasıl yapabilirsiniz

Sürpriz Evlilik Tekliflerini nasıl yapabilirsiniz

Sürpriz Evlilik Teklifleri sürpriz evlenme teklifleri sürpriz evlilik teklifleri evlilik suprız evlılık teklıflerı evlılık teklıflerı Hep bize hep biz olmaz değilmi kızlar birazda erkeklere kıyak geçelim :D:D Seviyorsunuz ve artık evlenme zamanı geldiğini düşünüyorsunuz ama yapacağınız evlilik teklifininde sıradan olmasını istemiyorsunuz...Farklı ve unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak için...
  3. sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?
  4. Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Merhaba hanımlar. Sevgilimi bu sevgililer gününde iyi bir yere götürmek istiyorum ama buraları çok iyi bilmiyorum.Geleli 1 sene oldu.Ankarada sevgilimle nerede kutlama yapabiliriz?
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş