gebe
  1. sevgilileri

sevgilileri Forum Okuru

Sevgilime ne hediye alabilirim ? Yardııııııım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sevgilileri tarafından paylaşıldı.

Ya ben az öncede bi konu açtım aba bu sevgilime ne hediye alsam konusunda hala bana bir cevap gelmiş değil lütfen bana ilginç ve bir o kadar da onu ne çok sevdiğimi gösteren bir hediye önerisinde bulabilirmisiniz kızlar. Erkek arkadaşıma ne alsam kı bana yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    El emeği göz nuru harika bir hediye tavsiyem var :D:D Sevgilinizin karakalem portresini çizdirin :D:D

Son düzenleme: 25 Ocak 2014
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    atkı ör :) örmeyi bilmiyosan ördür ben yaptım de hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    herkes sen gibi yetenelimi hatun :D titoşşş bu arada site beni tanımıyo galba :(

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dikkat et "çizdirin" diyorum, bilmem anlatabildim mi hahaha
    Sorun farkedersen bana ulaş;)

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    heee ben herzaman cümelenin sonuna bakmadıgımdan kendın çiz anladım hahaha hee bak arkadaşım resim çizdirceksen tanıdık bi ressam var sitede :D:D

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vay çakal hahaha

ÖzGüL bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa nerde :rolleyes:

ÖzGüL bunu beğendi.
Sevgilime ne hediye alabilirim ? Yardııııııım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim? Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor ve ben bu sene anneme çok güzel ve anlamlı bir hediye almak istiyorum ancak hediyemi seçerim diye şimdiden sizlerden anneler günü için hediye önerilerini bekliyorum:)
  2. Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam Lütfen bu konuda bana yardım edin siz geçmişte ne hediye aldınız siz olsanız ne alırdınız? Sevgilime Ne Hediye Alsam hadi bekliyorum önerileri:)
  3. Sevgilime İlginç Hediye Ne Alabilirim?

Sevgilime İlginç Hediye Ne Alabilirim?

sevgilime ne alabilirim sevgilime ilginç hediye sevgilime ne alsam Sevgililer gününe az kaldı melekler :) Tabi eğer sevgiliniz varsa hediye araştırması çalışmalarına da başlamışsınızdır. Bu sene ona her zaman ki klasik hediyelerden vermek istemiyor olabilirsiniz. O zaman size şöyle ilginç bir hediye lazım :D:D Aşağıda ki fikirleri gözden geçirmeye ne dersiniz ? :) Fikir 1: Şişedeki...
  4. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Bu konu yılbaşında sevgiliye hediye hakkında bilgiler vermektedir., Sevgili melekler, yılbaşı yavaş yavaş yaklaşıyor. Eğer yılbaşında hediye alma adetiniz ve bir de sevgiliniz varsa sizi şimdiden bir telaş almıştır. Doğumgünü ya da yıldönümlerinin haricinde yılbaşında da küçük bir hediye bekler sevgililer. Biz de bunu düşündük ve yılbaşı için sevgilinize ne hediye alabileceğiniz konusunda...
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş