gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Romantik Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Romantik Sözler arıyorum siz bana en romantik sözleri yazarmısınız sevgilime söyleyecem belkide mesaj atacam ona :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Romantik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantİk SÖzler

Romantİk SÖzler

romantık sozler erkeğime sözler erkeğim sözleri Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM. - Bir tatlı aşk...
  2. Romantik Sevgili

Romantik Sevgili

Romantik Sevgili Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barğıması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu....
  3. Duygusal romantik sözler

Duygusal romantik sözler

duygusal romantik sözler romantik sözler facebook duygusal facebook duygulu ♥ Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış. eeee benden çok bahsettik senden naber... ♥ Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz... ♥ Seni her...
  4. Romantik Sevgili (süper yaaaaaaa)

Romantik Sevgili (süper yaaaaaaa)

Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barğıması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu. Ben üstüme düşeni...
  5. En Romantik Aşk Sözleri

En Romantik Aşk Sözleri

bu konu romantik aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Aşkını, sevgiliniz yada eşiniz için en romantik sözler mi arıyorsunuz? Doğru sayfadasınız:) En güzel ve anlamlı sözlerden oluşan aşk sözlerini sizler için paylaşıyoruz. İçlerinde ayrılık sözleri, nefret ve romantik mesajları da bulabileceğiniz bu paylaşımımız da mutlaka içlerinden beğeneceğiniz sözler olacaktır. Ruhumu yerlere...

Sayfayı Paylaş