Sevgilimi aramalı mıyım aramamalı mıyım ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Sevgilimi aramalı mıyım aramamalı mıyım ?
Merhabalar , sevgilimle buluştuğumuzda falan çok ilgilenir , buluşmak ister. Dün yanına gittim, Buluşma sonrası aramadım mesaj da atmadım.. Sonra dün napıyosun dedi işim vardı diye canım döncem ben sana dedim. Bekliyorum dedi. İki saat sonra kusura bakma kuzenlerim gelmişti dedim cevap gelmedi. Bu sabahda merak ediyorum seni cevap ver, dedim yine atmadı.. :( aramalıı mıyım yoksa beklemeli miyim ..

Merhabalar , sevgilimle buluştuğumuzda falan çok ilgilenir , buluşmak ister. Dün yanına gittim, Buluşma sonrası aramadım mesaj da atmadım.. Sonra dün napıyosun dedi işim vardı diye canım döncem ben sana dedim. Bekliyorum dedi. İki saat sonra kusura bakma kuzenlerim gelmişti dedim cevap gelmedi. Bu sabahda merak ediyorum seni cevap ver, dedim yine atmadı.. :( aramalıı mıyım yoksa beklemeli miyim ..

senin onu beklettigin gibi oda seni bekletiyr olabilir 1,2 sefer ara cvb vermdyse davrini koy bence fazla naz aski usandirir biliyosun:)

dediğiniz gibi yaptım.. bi kaç gün sonra aradı, bi kaç hafta sonrada başka bir nedenden ayrıldık, bu ayın 1 inde geri döndü affettim saf gibi. şimdi arıyorum açmıyor.. herkes yüzsüzsün diyor ama3 yıl olcaktı ekimde. çok üzülüyorum ama o umursamıyor kimsenin beni anladığıda yok :(

neden ayrıldınız bilmiyorum ama saçma bi sebeble senı bırakıp sonra geri döndüyse ayrıl.öle adamlardan hayır gelmez canı sıkılınca bırakır sonra geri döner.bugun sevgilisin yarın öbür gün evlenırsen çok canır yanar.bırak işe yaramazın tekıyse sevgiliyken canın acısın acısı çabuk geçer ama evlenınce üzerinde yük gibi kalır ne acısı geçer nede kolay kolay bitirebilirsin.

onu kaybetmekten korkuğum için ses etmiyorum. eskisi kadar sevmiyorsun dedim sevmediğimi düşünüyosan niye yanımdasın dedi. pekaala inceldiği yerden kopmalıydı zaten dedim. çocuksu hareketler yapmayı kes konuyu kapat dedi . artık ne arıyorum ne soruyoruum. ayrılma nedenimizde telefonunu gizliyordu yüzüme bile bakmıyordu . bitirdim hattımı kırdım. arkadaşımı aramış bu sefer yeni numaramı almış aramıştı buluşup konuşalım dedi buluşmuş herşeyi halletmişttik aldatıyosun dediğimde ise kıskançlıkların yüzünden telefonumu elime almaya korkuyorum dedi . sesimi yine çıkaramadım 21 yaşında ama ergenler ggibi davranıyor . varlığı bi dert yokluğu bi dert

Geri