gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilimi aramalı mıyım aramamalı mıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar , sevgilimle buluştuğumuzda falan çok ilgilenir , buluşmak ister. Dün yanına gittim, Buluşma sonrası aramadım mesaj da atmadım.. Sonra dün napıyosun dedi işim vardı diye canım döncem ben sana dedim. Bekliyorum dedi. İki saat sonra kusura bakma kuzenlerim gelmişti dedim cevap gelmedi. Bu sabahda merak ediyorum seni cevap ver, dedim yine atmadı.. :( aramalıı mıyım yoksa beklemeli miyim ..

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Belki önemli bsy olmustur sen ara sor egerki hic bi sebep yokken cvp vermediysede tavrini koy! Naz yapma fazlada :D:D

3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    senin onu beklettigin gibi oda seni bekletiyr olabilir 1,2 sefer ara cvb vermdyse davrini koy bence fazla naz aski usandirir biliyosun:)

4. senbenim***

senbenim*** Forum Okuru

dediğiniz gibi yaptım.. bi kaç gün sonra aradı, bi kaç hafta sonrada başka bir nedenden ayrıldık, bu ayın 1 inde geri döndü affettim saf gibi. şimdi arıyorum açmıyor.. herkes yüzsüzsün diyor ama3 yıl olcaktı ekimde. çok üzülüyorum ama o umursamıyor kimsenin beni anladığıda yok :(

NESLİ'HAN bunu beğendi.
  5. NESLİ'HAN

NESLİ'HAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kıyamaaaam mutlaka ara ufak tefek seyler icin bazı degerleri harcama giden gelmiyor çünkü :(

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    neden ayrıldınız bilmiyorum ama saçma bi sebeble senı bırakıp sonra geri döndüyse ayrıl.öle adamlardan hayır gelmez canı sıkılınca bırakır sonra geri döner.bugun sevgilisin yarın öbür gün evlenırsen çok canır yanar.bırak işe yaramazın tekıyse sevgiliyken canın acısın acısı çabuk geçer ama evlenınce üzerinde yük gibi kalır ne acısı geçer nede kolay kolay bitirebilirsin.

7. senbenim***

senbenim*** Forum Okuru

onu kaybetmekten korkuğum için ses etmiyorum. eskisi kadar sevmiyorsun dedim sevmediğimi düşünüyosan niye yanımdasın dedi. pekaala inceldiği yerden kopmalıydı zaten dedim. çocuksu hareketler yapmayı kes konuyu kapat dedi . artık ne arıyorum ne soruyoruum. ayrılma nedenimizde telefonunu gizliyordu yüzüme bile bakmıyordu . bitirdim hattımı kırdım. arkadaşımı aramış bu sefer yeni numaramı almış aramıştı buluşup konuşalım dedi buluşmuş herşeyi halletmişttik aldatıyosun dediğimde ise kıskançlıkların yüzünden telefonumu elime almaya korkuyorum dedi . sesimi yine çıkaramadım 21 yaşında ama ergenler ggibi davranıyor . varlığı bi dert yokluğu bi dert

Sevgilimi aramalı mıyım aramamalı mıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar sevgilinizi cıldırtmak mı istiyorsunuz?

Bayanlar sevgilinizi cıldırtmak mı istiyorsunuz?

Bayanlarin erkekleri avuçlarinda oynatmak için programlanmis bir toplumsal bilinçaltlari var. Kadin genlerindeki kodlarin sifrelerini çözdügünüzde karsiniza çikan liste söyle: 1. Asla gerçekten düsündügün seyi söyleme. Asla! 2. Her zaman anlasilmaz ol. 3. Aylar evvel tartisilmis bir konuyu gündeme getir, hir çikar. Yillar evvelki bir olayi gündeme getirerek devam et. 4. Erkegin her sey...
  2. Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgilide lodos çarptı isimli bir şarkı var bu şarkının sözleri lazım bana kim söylüyor yardım edin bana
  3. sevgili okulum şiiri akrostiş olacak var mı ?

sevgili okulum şiiri akrostiş olacak var mı ?

Bana sevgili okulum şiiri diye bir akrostiş şiir lazım yani baş harflerini baştan aşağıya kadar birleştirdiğimde ve baktığımda sevgili okulum şiiri olacak nolur yardım edin nolur :S
  4. Sevgilime doğum günü mesajları arıyorum kızlar var mı

Sevgilime doğum günü mesajları arıyorum kızlar var mı

Kızlar sevgililere özel doğum günü mesajları arıyorum. Yarın yani pazar günü sevgilimin doğum günü ayrıyız da o eskerde ona bari mesaj atayım diyorum. Acaba çok anlamlı ve güzel bir mesaj atmak istiyorum. Ne yazmalıyım arkadaşlarım. Tüm mesajlar yada sözler kifayetsiz kalır aşkımın yanında ama yinede yazmak istiyorum. Uzaktayız ne yapim.

Sayfayı Paylaş