sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım
merhaba benim kız arkadaşımla son günlerde aram bozuldu sebebi ise onu hiç kimseyle paylaşmak istememem off tamda sevgililer günüde yaklaşırken böyle bir olayın olması çok kötü oldu. Telefonlarıma ve mesajlarıma cevap vermiyor biliyorum onu çok sıktığımın farkındayım ama elimde değil onu çok seviyorum ne olur bana bir akıl verin nasıl gönlünü alabilirim barışmak istiyorum sevgilimle çok kötü durumdayım

Bir bayan için kıskanılmak evt bir yere kadar güzel bir duygu ve insana hoş gelir. Ama herşeyin dozunun zarar olduğu kadar kıskançlığında öyledir. Daha şimdiden böyle yerli yersiz kıskanıyorsanız ilerde evlendiğiniz zaman ne yapacaksınız onu düşünemiyorum. Bence bir an önce kendinize bu konuda çeki düzen vermeli hatta bir uzmndan yardım almalısınız. Kıskançlık yüzünden birçok ilişkiler bitmekte ve hatta ne yazık ki başka facialara bile yol açmaktadır. Eğer karşınızda ki bayana bu konuda güven verebilirseniz zamanla ilişkiniz düzelecektir.

......

Bence bu derece kiskanclik hastaliktir. Hayatina kim girerse girsin sen bu hastalik yuzunden uzulen ve kaybeden taraf olursun. Kesinlikle yardim almalisin. Sevgilinede uzmana gidip yardim alacagini ve onun yaninda olmasini istedigini söyle eh bide hediye alirsan boyle bi zamanda yalniz birakmaz seni seviyosa eger. :)

Son düzenleme:
Geri