gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim kız arkadaşımla son günlerde aram bozuldu sebebi ise onu hiç kimseyle paylaşmak istememem off tamda sevgililer günüde yaklaşırken böyle bir olayın olması çok kötü oldu. Telefonlarıma ve mesajlarıma cevap vermiyor biliyorum onu çok sıktığımın farkındayım ama elimde değil onu çok seviyorum ne olur bana bir akıl verin nasıl gönlünü alabilirim barışmak istiyorum sevgilimle çok kötü durumdayım

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bir bayan için kıskanılmak evt bir yere kadar güzel bir duygu ve insana hoş gelir. Ama herşeyin dozunun zarar olduğu kadar kıskançlığında öyledir. Daha şimdiden böyle yerli yersiz kıskanıyorsanız ilerde evlendiğiniz zaman ne yapacaksınız onu düşünemiyorum. Bence bir an önce kendinize bu konuda çeki düzen vermeli hatta bir uzmndan yardım almalısınız. Kıskançlık yüzünden birçok ilişkiler bitmekte ve hatta ne yazık ki başka facialara bile yol açmaktadır. Eğer karşınızda ki bayana bu konuda güven verebilirseniz zamanla ilişkiniz düzelecektir.

karakuzu, BEYZA21 ve smiley bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    ......

Bence bu derece kiskanclik hastaliktir. Hayatina kim girerse girsin sen bu hastalik yuzunden uzulen ve kaybeden taraf olursun. Kesinlikle yardim almalisin. Sevgilinede uzmana gidip yardim alacagini ve onun yaninda olmasini istedigini söyle eh bide hediye alirsan boyle bi zamanda yalniz birakmaz seni seviyosa eger. :)

Son düzenleme: 1 Şubat 2013
sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

aşk nedir? nasıl bir duygudur? sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?
  2. ne yapmalıyım çok sarsıldım

ne yapmalıyım çok sarsıldım

merhaba arkadaşlar benim kafam cok karışık.ben işim geregi doguda kücük bir ilcede yasıyorum.burada tanıştıgım yaklasık sekiz aydır süren bi ilişkim var.sevgilimin bir ay önce tayini cıktı o giderken cok üzüldüm ve bunu biraz abartıp onu biraz sıktım sanırım neyse o yaldayken benim bu üzüntülerim yüzünden tartıştşk dedim ya biraz sıktım sanırım.telefonu kapattıktan sonra üç dört gün hiç...
  3. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  4. Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

selam ben azerbaycanandan yaziyorum arkadaslar benim esim turk ben onu cook ama cok kiskanyorum ama o beni kiskanmiyor belkide bana oyle geliyor.ama ben ondan sordum beni niye kiskanmiyorsu didiki kim soylemis evden disari cikmadin icin kiskanmiyorum ama hepde evdeyim beni sevmiyor diye dusunuyorum
  5. çok utangacım ne yapmalıyım

çok utangacım ne yapmalıyım

Bir ortama girsem biri bana birşey dese anında kıpkırmızı oluyorum, benim gibi olan varmı ? Günün birinde bir erkek arkadaşım olsa ben ne yapacağım?Bu durumu nasıl aşarım ?

Sayfayı Paylaş