gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilimi kaybetmek ayrılmak istemiyorum Ne yapabilirz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 19 yasinda bir kizim ve bir sevgilim var. Onu deliler gibi seviyorum, oda beni. Yalniz bizim tek bir sorunumuz var. Bizim her bulusmamizda, normal sevgililer gibi birsey yapmiyoruz, hani gezmek tozmak filan. Arabayi bir kenara parkediyor ve arka koltuga geçiyoruz sonra opusmeye basliyoruz. Sonrasina zaten devami geliyor ve o yatiyor bende uzerine yatiyorum onun seyini hissediyorum. Cok hosuma gidiyor, surtunuyoruz boylelikle. Goguslerime dokunuyor, çok hosuma gidiyor ve bir kaçkerede bayagi bi ileri gittigimizi anlar oldu. Ben onun seyini yaladim, agzima aldim, ve hatta çektim, çok hosumuza gidiyor. O benim vajinamla oynuyor, parmaklariyla en hassas bolgelerimi geziyor. Cinsel iliskiye girmeyi hiç dusunmuyoruz, onu ilk gecemize sakliyoruz. Bunu çok yapiyoruz ve ben hergun o gunleri, saatleri, dakikalari, saniyeleri dusunuyorum. Herzaman olsun, hergun olsun istiyorum. Ama çok ileri gitmekten korkuyoruz ne yapacagimizi bilmiyoruz. Istiyorumki onunla anilarimiz olsun, gezelim, eglenelim ve daha birsuru sey. Ama olmuyor, onu ve onun herseyini çok ozluyorum. Oda beni çok ozluyor ve benim herseyimi. Ikimiz yanyana duramiyoruz adam akilli, herseferinde yanlis yola dogru gidiyor bu. Acaba bunun bir çozumu varmidir? Varsa ne olur yardim edin. Onu kaybetmek istemiyorum..... Saygilar.

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    senin kafanda bi sorun var anladım.sen ne yap biliyomusun? HAYDAR DÜMENE sor.o sana yardımcı olur.bizlere niye soruyosun be 3 harfli kız.kızsan tabi :D

3. katute

katute Forum Okuru

Ayy yemin edrm aynı biz Bende çzemiym

Sanrm kanımz kaynıyoo o yzden duramyz

Sevgilimi kaybetmek ayrılmak istemiyorum Ne yapabilirz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrılmak

Ayrılmak

Ayrı olanların birleşmesine, uzaktakilerin kavuşmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Vedalaşmak.)Ayrılık rüyaları olduğu gibi yorumlanır.Bu rüyanin tabiri birbirine kavusmanin ziddidir. Bazen de bozguna ve düsmanla karsilasildigi vakit kaçmaya delalet eder.
  2. sevgilinizden severek ayrılmak zorunda kalsaydınız  son sözünüz ne olurdu?

sevgilinizden severek ayrılmak zorunda kalsaydınız son sözünüz ne olurdu?

evett allahım ayrılık göstermesinn kimsyee... sorum sevgilinizden severek ayrılmak zorunda kalsaydınız son sözünüz ne olurdu ?
  3. rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

kızlar dün rüyamda ayakkabımın tekini kaybettiğimi görüyorum sonra bakıyorum diğer ayakkabı dekide yok. Acaba bu ne demektir yorumlayacak olan var mı
  4. irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir irtifa kaybetmek nedir? Arkadaşalr selamlar olsun diyor ve direk sorumu sormak için klavyeme hızlı hızlı basıyorum :) Evet hanımlar irtifa kaybetmek ne demektir bilen var mı :D
  5. kaybetmek istemiyorum.

kaybetmek istemiyorum.

melekler bana yardımcı olucağınızı düşünüyorum.erkek arkadaşımla ciddi güven sorunumuz var ama ben o kadar çok seviyorum ki kaybetmek de sittemiyorum onu ne yapıcağım.biz aynı işyerinde çalışıyorduk orada tanıştık sevgili olduk ama oradaki diğer erkekler ile konuşmam samimi olmam zamanla ciddi problemlere dönüştü ve bu yüzden bana hiç güvenmiyor hatta evlenmeyi bile erteledi kafasında.çünkü...

Sayfayı Paylaş