gebe
  1. ...

... Forum Okuru

sevgilimin sevgilisi var

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında ... tarafından paylaşıldı.

Sevgilimin sevgilisi var Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona bu haksizligi yapamam ama bitecek eninde.sonunda demişti. işte iki yıldır bitmedi. iki yıl boyunca onunla hiç görüşmedi biliyorum. Normal arkadaş gibi konuştugü halde bitmedi. kız hala nasıl güvenip devam ediyor anlamiyorum. ve sevgilim neyi bekliyor onu da bilmiyorum. Söyledigim de sorun oluyo tartışıyoruz .s Sürekli benimle görüşüyor. Her an beni arıyor. Soğukluk yok bana bağını da biliyorum. sevdiğini de. Bende Onu çok seviyorum. ne yapmam gerek .s

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Haziran 2014
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl böyle ikilemli bir durumun içine giriyorsunuz anlamıyorum ! Sizin yerinizde olsaydım eğer mutlaka o ilişkisini bitirdikten sonra birlikte olmak isterdim. Bu durumda size sadece şunu diyebilirim. Konuşun kendisi ile karşı tarafı tam anlamı ile bitirmeden artık onun hayatında olmayacağınızı, olamayacağınızı bir şekilde anlatın.

3. ...

... Forum Okuru

Onu sevmedigini biliyorum. çünkü arkadaş ken bile bana olan ilgisini görüyordum. biliyorum öyle demem gerekti ama ben ayrilik istemiyorum. onun la konuşmaya çalıştıgimda da sorun oluyo.

4. ...

... Forum Okuru

Onu sevmediğini biliyorum. ya ben sonradan böyle olduğumuz için onu bitirmesini isteyemedim. çünkü o kişiye haksız lik yapmak istemedim. o üzülmesin soğusun kendiliğinden bıraksın diye bekledik. ama bitirmiyo. ya bi insan iki yıldır görüşmedigi birine nasıl güvenir de devam eder anlamiyorum. Ben sevgilim le.konuşmak istediğim de de hep sorun çıkıyor. sadece kavga ettiğimiz le.kalıyoruz

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ya böyle saçma bir yaklaşım olur mu ? Ne demek karşı tarafın üzülmesini istemiyorum :) Sen üzüleceğine karşı taraf üzülsün, sevgilinde sana olan sadakatini ve sevgisini, karşıyı bitirerek ispat etsin işte.

6. ...

... Forum Okuru

Ya o kişinin hakkına girmek istemiyorum. Biz evlilik düşünuyoruz. hani o kişinin ah i ni alırsak bizde üzülür muyuz ki diye. Tabi.ki bunu söylüyorum ona ama sen gormuyor musun sanki diyo. Bitiremem. bunu aklıma bile getiremiyorum. ama diğeri de bitmiyor işte..

7. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    2 yıllık arkadaşlık döneminde de beni seviyor ama cıktığı kızlar var diyosun ve sevgilisi olduğunu bile bile sende sevgili oluyosun o insanla ve şimdi kız nasıl güveniyor anlamıyorum diyosun sen nası güvendin peki?

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yaklaşımınız emin olun doğru değil. Kimin ne hakkı var. Eğer sevgiliniz üzerinde hakkı var ise gitsin onunla evlensin. Ne demek karşının hakkı. Buna siz yada karşıdaki kadın karar veremez. buna karar verecek olan kişi tamamen sevgiliniz... Hayatını kiminle birleştireceğine errkek gibi karar verip onunla konuşacak diğerini bitirecek. Yoksa, bu siz iki kadını oyalamaktan başka birşey değil bilginiz olsun. Ya o ya ben !

9. ...

... Forum Okuru

Onunla bağımiz farklı. Guveniyor um çünkü guvenimi sağlayacak çoğu seti görüyorum. Her an birlikte yız. onunla konuşaçağı görüşecegi bi zaman i yok..

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    O zaman zamana bırakacaksın başka diyecek birşey var mı ? Zamanla herşey hak ettiği yeri bulur diye düşünüyorum.

Sevgiler.

11. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  12. ...

... Forum Okuru

Tsk ederim. ama durum biraz farklı. yine de cevap ların için sağol. İyi günler.

13. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Biz teşekkür ederiz. Ama insanların söylediklerine çok fazla bakmayın. En iyi bildiğiniz, kendi bildiğinizdir diye düşünüyorum.

14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgilin o kızla görüşmüyorsa, arkadaşça konuşuyorsa o zaman sevgili değiller zaten. Yok onunla sevgiliyse sen kimsin onun için :S
    Yahu bu iş, kedi buysa ciğer nerede, bu ciğerse kedi neredeye dönmüş :S

Arzu 18 bunu beğendi.
  15. bilgilitugba

bilgilitugba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    iyide arkasından iş çevirmek daha fena o zaaman üzülmeyeceğinii mi düşünüyorsunuz beni aldatıyor mu demişsiniz siz zaten işin içinde ve bunu kabullenişsiniz e o zmaan evlendiğinizdede yine görüşsünler yani bilemedim Allahım kimsenin başına vermesin durumunuzu düzeltsin inş sen guvenebiliyorsan sıkıntı yok demek ki konu başlığınızı bence yanlış açmşsınız arkadaşım.

sevgilimin sevgilisi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgilimin sevgilisi

sevgilimin sevgilisi

sevgilimin ilgisini nasıl çekerim sevgilimin sevgilisi var birinin dikkatini nasıl çekersin eski sevgilisi var 3 senedir sevgilim olduğunu sandığım birinin baska biriylede beraber olduğunu onunlada hala görüştünü gelen telefon faturalarından öğrendim :(( sorduğumda o senden eski dedi yani hayatında o varken benimlede olmuş bırakıp gitmek istiyorum ama aynı işyerindeyiz işe ihtiyacım var...
  2. konuştuğum kşinin sevgilisi var

konuştuğum kşinin sevgilisi var

sevdiğimin sevgilisi var aşığım ama sevgilisi var konuştuğum kişinin bi sevgilisi var ve ben bunu bile bile onunla konuşyorm kopmıyorum onun üstüne de gidiyorum bu konuda çünkü karşı trftakininyerine kendme koyuyorum felkt bi durum biliyorum çok üzülüyorum ne ypcm hiç bilmiyorum ama onu çok sevyrum onunda bni sediğinden erçktn emnim bana o knuyu açnca bnden zaman istyo offff
  3. can bonomonun sevgilisi var mı ?

can bonomonun sevgilisi var mı ?

Arkadaşlarım 23 yaşında olduğunu öğrendiğim can bonomonin sevgilisi kim daha doğrusu var mı ?
  4. Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'u yakından ve beğenerek takip ediyorum. Pek çok şey yazıldı çizildi. Acaba şu anda Çağatay'ın sevgilisi var mı?
  5. sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona bu haksizligi yapamam ama...

Sayfayı Paylaş