gebe
  1. kayitsiz uye

kayitsiz uye Forum Okuru

sevgilimin yakininda cok guzel bir kiz var,ben cok rahatsizlik duyuyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kayitsiz uye tarafından paylaşıldı.

sevgilimin her gun gittigi abisinin isyerinde cok guzel bir kiz calisiyor,ve ben bu durumdan cok rahatsiz oluyorum sevgilime nasil davranmaliyim?

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Misafirimiz,

Sorunuza cevap olabilecek linkimiz asagidadir,

Iyi gunler Dileriz..
    .

Evlilikte güven | Melekler Mekânı

3. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    neden rahatsız oluyorsun ki ? svgiline güvenmiyor musun ? güveniyorsan dünya güzeli de olsa rahatsız olmaman gerek ..her zaman her yerde sevgilin güzel kızlarla karşılaşabilir bu çok normal birşey ..her güzel kız bir başkasının sevgilisini elinden alacak değil ,sevgilisi olan her erkek de her güzel kızın peşine düşecek değil ..ben olsam rahat olur sevgilime nrmalde nasıl davranıyorsam öyle davranırdım .

4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  5. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    destekle beni destekleyeyim senihahaha

sevgilimin yakininda cok guzel bir kiz var,ben cok rahatsizlik duyuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. +Rep Verme Oyunu  cok guzel

+Rep Verme Oyunu cok guzel

forumdaşlarım baska bir forumda gördugu ve cok hosuma gıden bır oyun herkes bır üstundekıne +rep verecek :):) :p:p +:eek:;):p:p:prep için cıldıranlar ıcın super fırsat hadi baslayın rep atmaya (herkes bır üstundekıne ):):):)
  2. Cok guzel tesettur gelinlik modeli

Cok guzel tesettur gelinlik modeli

211 gelinlik modelleri
  3. kizim cok alinganlasti teyzeleri:(

kizim cok alinganlasti teyzeleri:(

slm kizlar nasilsniz uzun zaman oldu yazmayali ...iki ufak cocuk olunca pek firsatim olmadi ama buyuyorlar allahtan,,, burda özellikle anneleree seslenecegim.. belki kafama takiyorum, belki gereksiz ,belkide cok önemli....ama ben uzuluyorummmm cogunuzun bildgi gibi bir kizim varrrr 4 yasina girdi,,,,son aylarda cok duygusal cok hassas cok alingan oldu.....basta kardes kiskancligi dedim...
  4. Ask doktoru Mehmet coskundenizden cok guzel bir yazi...bekleyislere yuklemissen...!

Ask doktoru Mehmet coskundenizden cok guzel bir yazi...bekleyislere yuklemissen...!

Bekleyişlere yüklemişsen aşkını, senin için en tanıdık sözcük ‘yarın’dır... Aslında ‘o’ yoktur ve senin de beklemekten başka çaren yoktur. Bu yüzden yarın senin için hiç bitmeyen bir umuttur. O olmadan geçirdiğin hiçbir gün yaşanmış sayılmaz. Yaşamadığın günler eklendikçe birbirine, yarına olan özlemin daha da artar. Her gece gözlerini “Yarın olsun” diye kaparsın, her gece o günü değil...

Sayfayı Paylaş