sevgilimle ilişkiye girdim hamilemiyimm yardım edebilir misiniz çocuk istemiyorum lütfen

sahinderya34

Yeni Üye
Üye
sevgilimle ilişkiye girdim hamilemiyimm yardım edebilir misiniz çocuk istemiyorum lütfen
Arkadaslar sevgilimle iliskiye girdim kasimin 1 inde adet oldum bu ay olmadim ucgun gecti testte negatif cikti cocuk isdemiyorum napmaliyim yardim edin lutfen hamilemiyimdir kan testi yaptirsam aileye bilgi gidiyo diyolar

Kan testi sonucu aileye bilgi gittiği konusunu ilk kez duydum doğruluk payını inan bilemiyorum ama sanmıyorum Yaptıracağın yere bunu sorarak kesin olarak öğrenebilirsin.

Kan testi bilgisi aileye kesinlikle gitmez özel bir hastanede beta hcg testi yaptırabilirsiniz. Kim yönlendirdi ya da bilgi verdi ise yanlış bilgi vermişler kimsenin izni olmadan kimseye bilgi verilmez rahat olun.

Yasim 17 ucgun gecikti isde adetim hamilelik belirtilerimde yok biraz kasiklarim ariyo okadsr bu adetim yaklasdi zamanda olur gecen yaz ayin yedisinde oluyodum koye gittimde birinde olmaya basladim hep birinde devam etti acaba yine ole bi degisiklikmi oldu cokta sitres yapiyorum hamilemiyimdir diye oyuzdende gecikmis olabilirmi

Adet gecikmesi hamilelik belirtisi olsa da mevsimsel değişiklikler, stres psikolojik durumlar da adet gecikmesi yaratabilir. Hamiliğiniz varmı yokmu konusun da bizler burada kesin bir bilgi veremeyiz en sağlıklı sonuç kan testidir. O yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemeyiz

Merhaba ,

Bir dönem şöyle bir haber karşıma çıkmıştı. Tebrikler kızınız hamile diye. Sağlık Bakanlığı, hamilelik testi yaptıran tüm laboratuvarlara yazı gönderip, testi pozitif çıkanların listesini ve cep telefonları dahil iletişim bilgilerini istiyormuş . Gebelik testi sonucu eşe ve babaya mesaj yoluyla iletiliyormuş.Bakanlığın amacı ana-bebek ve çocuk sağlığını izlemek. Şu anda aynı uygulama devam ediyormu bilmiyorum..Durumdan tedirginseniz , eczaneden iki adet idrar kitin den alıp ev de testi yapın. (Daha önce mens olduğunuzu belirtmişsiniz gebe olduğunuzu düşünmüyorum)

Geri