gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sevgilinin ailesi ile tanismak

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

rüyada sevgilinin ailesiyle tanışmak sevgilinin ailesiyle tanışmak rüyada sevgilisinin annesiyle aşkım -efendim hayatım söyle canım??
    -seni akşam aileme anlattım
    -neee?!
    -eee artık sende bize bu akşam yemeğe gelirsin dimi?
    -neee!!!
    -valla annem senin için en güzel yemekleri yapçak
    -neeee!!!
    -saat 7 de bekliyoruz tamammı aşkım?
    -pat...

-aşkım gelirken yüzükleride alırsın dimi sevgilim haaa bide isim yazdırmayı unutma babam valla keser ikimizide
    -hönk ne yüzüğü yaaa?!
    -valla amcam öyle dedi eeee dinlemek lazım büyük sözü dimi zaten hapisten yeni çıktı 4 leşi var kırmamak lazım
    -tırs tırs yusuf yusuf
    -bişeymi dedin aşkım??
    -bana bişeyler oluyo başım dönüyooo pattttttt
    -aaaaaaa aşkım kalk aşkım kalk şaka yaptım yaaa...

- seni annemlere anlattım Hayatım.
    - ee ne dedin ?
    - hiiç erkek arkadasim dedim, babam silahını alip çikti. saniyorum sizin eve geliyor
    - neee !?!!

- seni annemlere anlattım
    - eeeaa?
    - haftasonu müsaitmiş bizimkiler bekliyolar
    - nası yani?
    - aman ne biliyim işte çikolata çiçek ebeveyn falan
    - vııınnn (kaçar)

-bil bakalım ben bugün ne yaptım?
    -ne yaptın hayatım?
    -seni annemlere anlattım
    -hass...hay sen çok yaşa e mi ehe ehe...annemler derken kimleri kastediyorsun gülüm tam anlamadım
    -teyzem ve karşı komşu mualla abla da oradaydı
    -üçü birden..ü üçü...ee ne dediler?
    -ha bu arada tanıştırayım bu abim cevat...
    -memnun oldum abiciğim ehe ehe...
    -hörrrr...
    -ben sizi yalnız bırakayım en iyisi,abi kardeş oynarsınız artık...

-seni annemlere annattım, ama bi sor niye anlattım...
    -niye anlattın?
    -anlatamazsın dediler...
    -koçum benim...

hepbiri.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevgilinin ailesi ile tanismak
    :huhe::huhe::huhe:erkelerın tek kabusu..paylasım için saol

Sevgilinin ailesi ile tanismak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili ile nasil tartisilir?

Sevgili ile nasil tartisilir?

sevgiliyle nasıl sevişilir yastıkla nasıl sevişilir çevreci kuruluşlara üye iki sevgilinin kavgası - Yaaa Buket nedir bu rezillik ya. Biz ddoğallıktan bahsediyoruz. Sen makyaj yapıyorsun? - Aman Murat o kadarda değil artık bırakk biraz güzel gözükelim. - Güzellik mi? sen buna güzellikmi diyorrsun ya. Ben seni çevreyi temiz tutalım eyleminde çöp tenekesi kılığına girdiğin şeklinle sevdim...
  2. Ibrahim kutluay ailesi ile birlikte tatil yapıyor

Ibrahim kutluay ailesi ile birlikte tatil yapıyor

ibrahim kutluay ailesi ibrahim kutluay ve ailesi demet tatil Allah mutluluklarını daim etsin :) İBRAHİM KUTLUAY-DEMET ŞENER ÇİFTİ, ÜÇ YAŞINDAKİ KIZLARI İREM VE DÖRT AYLIK OĞULLARI ÖMER İLE TATİLE ÇIKTI. Birçok ünlü gibi tatil beldesi olarak Bodrum’u seçen ikili önceki gün çocuklarıyla birlikte kaldıkları otelin plajında görüntülendi. Şener minik oğlu ile vakit geçirirken, Kutluay ise...
  3. Sevgiliniz İle İlişki Durmumunuz

Sevgiliniz İle İlişki Durmumunuz

sevgililer arasındaki sorunlar sevgililer arasında cinsellik Sevdiğiniz kişinin ve sizin doğum gününü yazın İkinizin gezegen konumlarına göre hangi noktalarda uyuşup hangi noktalarda uyuşamayacağınızın analizini çıkaralım. Buraya bilgi yazmak istemeyenler özel msjla ulaşabilirler Örnek: 02-05-1983 12:00 Julian Günü 2445457.00 Saat farkı 0.00 ST 2.39 Enlem 0.00 Boylam 0.00 26-03-1988 12:00...
  4. Atamızın ailesi ile ilgili yazılan şiirler var mı

Atamızın ailesi ile ilgili yazılan şiirler var mı

Merhaba melekler, bu hafta 10 kasım haftası bildiğiniz gibi, ben de araştırma ödevim için Atatürkle ilgili şiirler arıyorum. Sizlere sormak istiyorum acaba Atamzıın ailesi ile ilgili olarak yazılmış şiirler var mı acaba bildiğiniz ?
  5. Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım Barışmak...

Sayfayı Paylaş