gebe
  1. SaR! $3k3R

SaR! $3k3R Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında SaR! $3k3R tarafından paylaşıldı.

kocanızı kocanızla aldattın itiraf edin sevgiliniz/eşiniz sizi en yakın arkadaşınızzla aldatsa nasıl karşılardınız neler yaparsınız??????? :n028:

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???
    itiraf edeyim suçu arkadaşımda değil eşimde bulurdum
    ve eşime kapıyı gösteriridim hemde hiç arkasından bakmadan gitsin isterdim

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

hmmm cok zor bi soru....
    esena gibi beyefendiyi kapiya biraz(cik) zarar vererek heralde arkadasta.....
    aman yok vazgectim :)
    aman allah korusun ciddi tam olarak napardim bilemiyorum allah kimseye göstermesin!

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

allah göstermesin öyle birşeyi ama öyle bişey olsa ikiside biter benim için...

5. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ikisinide silerdim...benden uzak olsunlar ne halleri varsa gorsunler...ama boyle konusmak kolayda allah basa vermesin o sinirle belkide baska seyler yapar insan kim bilir ....bosuna ofkeyle kalkan zararla oturur demiyolar...

6. dort_yapraklı_yonca

dort_yapraklı_yonca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

sevgilimi defederdim arkadşıma da en büyük cezayı verirdim.onu affederdim.yüzüme her baktığında kahrolsun.kötü müyüm ne:)

7. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Olanla ölene çare yok derler ya. bende olmuş madem ne yapacağım kaba bi küfür edip yol al demekten başka çarem yok yapım itibari ile yapılacak tek şey bu. en çok eşimi suçlarım ben de ama arkadaşım ile daha konuşmam artık arkadaşı bırak insan bile olamazlar benim için. eğer eşimden çocuğum varsa mecburen insan yerine koymak zorundayım tabi o ayrı. ama sadece tipik bir insan:);)

8. Tatlıcadı 26

Tatlıcadı 26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Aman Allahım düşünmesi bile korkunç Ama her ikisi içinde çok iyi şeyler düşünmezdim herhalde Her ikisini de bir kalemde silerdim

9. disibozkurt

disibozkurt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana göre o olaydan sonra o benm iiçin sevgili degldr digeride arkdşım ne halleri varsa görsünler.....

10. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ikisininde canına okurdum en korkunç intikam nasıl alınıyor planlamaya başlar ve en kısa zamanda uygulardım

1000nur bunu beğendi.
  11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten kötü bişey ama ben olsam hayatımdan hemen ikisinide silerdiim....ne sevgilimi affederdim ne de dostumu...en güzel cevap susmaktııır...onlarııın seviyesine düşmek istemezdiiim...ama ne halleri varsa görsünler...

12. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

ikisinede lanet olsun derim... ve her zaman sölerim eve arkadaş gelemz gelmemeli özlelikle evli olunca.. erkek içinde bayan içinde geçerli buu.. bazıalrı karşı gelebilir ama hayatın gerçekleride ağıırdır , acıdır acıtır...

13. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben itiraf ediimki bu olay benim başıma geldi :(( kızlar yurdundaki en iyi arkadaşım beni (hayatta bir kişiyi çok sevdim zaten) erkek arkadaşımla aldattı..daha önce böyle bişeyin başıma gelebileceğini hiç düşünmemiştim.bu yüzden ne yaparım diye kafa yormamıştım ama inanın bana gurbet kuşununda dediği gibi ikisininde canına okuyasım geldi.'en korkunç intikam nasıl alınır planlamaya' başladım.baharda aldatıldım ve bütün yaz yapsammı yapmasammı diye düşündüm.geceleri uyuyamıyordum.veeeee erkek arkadaşım daha sonra bana döndüğü için ondan en korkunç intikamımı aldım...:mad2:

14. sevgim

sevgim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu saatten sonra o ne sevgilim olur, diğeride ne arkadaşım olur. İntikam almalıyım diye streslere girip kendimi yıpratmaktansa, ikisinide allaha havale ederim. Hadi şimdi mutlu olsunlar bakalım..

15. xenophobie

xenophobie Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu kadar aciz iki insanla hayatımın bir dönemini paylaştığım için, kendime kızarım. ve tabiki aldatılıyorsam demekki bendede bir problem var diye düşünür daha sonraki ilişkilerimde ona göre adımımı atararım

sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinizle veya Sevgilinizle arkadaş olun

Eşinizle veya Sevgilinizle arkadaş olun

1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en önemli şey, futbolla ilgilenmeniz. Bunun için yapılacak çok işin var, doğru antremana! * Sabahları gazeteyi tersten okuma­lısınız. Birden garip geldi, değil mi? Haklısın, ama erkekleri ilgilendiren spor sayfaları son bölümde yer aldığı için. Onlara ayak uydurmanız lazım. * Onun tuttuğu takım hakkında bilgiye sahip olmalısınız, hatta asla kötü bir...
  2. Tuğçe Kazaz eşini aldattı mı

Tuğçe Kazaz eşini aldattı mı

TUĞÇE KAZAZ'IN YUNAN EŞİNİ ALDATTIĞI İDDİALARI DOĞRULANDI.. Eşi Yorgo Seitaridis'le evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Tuğçe kazaz, rol aldığı 'Cin Geçidi' filminin çekimleri bitmesi rağmen Türkiye'de kalmaya devam ediyor. Yananlı eşinden ayrıldığı konusunda iddialara cevap vermeyen ünlü mankenin Fransız yönetmen Ramin Matin ile aşk yaşadığı iddiaları gündemdeydi. Bugüne kadar...
  3. eşiniz aldatsa ne yapardınız

eşiniz aldatsa ne yapardınız

allaha şükür eşim hiç aldatmadı ama bakmıyor diğil kadınlara ve bunu itiraf ediyor canım sadece aa hoşmuş diye baktığım oluyor diyor ama merak etme senin üstüne gül koklamam der ve hep oğlumuzun üstüne yemin eder evlendiğimiziden beri 1 kişi daha olmadı hayatımda olmazda der inşal. böyle olur hep ben ona çok güveniyorum arkaşlar ama insan erkek işte korkuyor. ama bakması rahatsız ediyor...
  4. Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Eşim Beni aldattı bende altadıldım fikri olan ?

Selam arkadaşlarım aranıza yeni katılanlardanım ama böyle bir konuyu kayıtsız üye olarak açmak istedim. Şimdi yakın zamanda eşim tarafından aldatıldım ben. Bir çocuğumuz da var, siz olsanız bu durumda ne yaparsınız. ( Bu arada eşim geçici birşeydi, sevgi yada aşk yok diyor ) Fikirlerinize muhtacım lütfen.
  5. Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

erkekler için hediye önerileri, erkekler için hediye tavsiyeleri, erkekler için yılbaşı hediye önerileri Bayanlar için bir erkeğe hediye almak en zor kararlardan biridir. Görünüşte erkekler için çok fazla hediye seçenekleri yok gibi görünsede günümüz de farklı firmalar özellikle kişiye özel hediye seçenekleri ile birçok alternatif öneriler sunuyorlar. Öncelikle hediye almayı düşündüğünüz...

Sayfayı Paylaş