gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sevgiliniz İçin Harika Mesajlar 2014

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sevgiliye en güzel mesajlar, sevgiliye günaydın mesajları, günaydın mesajları
    Sevgili melekler, sevgilinizi sabahları en güzel cümlelerle uyandırmak, ona sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ilk siz günaydın demek istiyorsanız, şimdi paylaşacağımız günaydın mesajları işinize yarayacaktır...

gunaydin.jpg

Sevgiliniz İçin Harika Mesajlar 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgili için kısa mesajlar

sevgili için kısa mesajlar

Sevgilimle aram limoni,gönlünü almam lazım kızlar, yardım edin. Ona şöyle hoşuna gidecek, kalbini titretecek mesajlar yazmalıyım.Varmı bildikleriniz ?
  2. sevgilim için anlamlı mesajlar yazarmısınız

sevgilim için anlamlı mesajlar yazarmısınız

Merhaba sevgilime sms olarak göndermek üzere manalı aşk sözleri mesajları yazar mısınız?Bana yardım eder misiniz?
  3. 2014 İçin Yılbaşı Mesajları

2014 İçin Yılbaşı Mesajları

yılbaşı mesajları, 2014 yılbaşı mesajları, yılbaşı sözleri Sevgili melekler, yeni yılda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz harika kutlama mesajları paylaşıyoruz sizlerle... Her Yeni Yil, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2014 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara.. Şarkı Sözleriyle Kutlamak isterdm bebeğim Seviyorum Seni Yeni yılın Kutlu...
  4. 2014 Yılı İçin Harika Yeni Yıl Mesajları

2014 Yılı İçin Harika Yeni Yıl Mesajları

yeni yıl mesajları, 2014 yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları Sevgili melekler, yeni yıl için yepyeni kutlama mesajlarını sizler için bir araya getirdik ve beğeninize sunuyoruz... Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. 2014 yılında tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim. En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. 2014 yılının dolu dolu ve geniş en...
  5. Sevgiliniz İçin Harika Giyilebilir Dövme!

Sevgiliniz İçin Harika Giyilebilir Dövme!

giyilebilir dövme, sevgililer günü hediyesi, giyilebilir dövme çeşitleri Sevgili melekler, hazır Sevgililer Günü de yaklaşırken, sevgilinize o hep isteyip de sizin izin vermediğiniz için yaptıramadığı dövmelerden almaya ne dersiniz? Evet gayet ciddiyiz, dövmeyi siz satın alacak ve ellerinizle sevgilinize giydireceksiniz. Ya da tam tersi kendinize alıp sevgilinize bir sürpriz yapacaksınız. :)...

Sayfayı Paylaş