gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

sevgiliniz sizi ihmal mi ediyor ?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

ihmal mesajları sevgiliniz mesaj atmıyorsa Gün gelir sevgilinizle o kadar çok mesajlaşmak istersiniz ki böyle art arda o atsın siz atın. Güzel sözler cümleler kurulsun istersiniz. Mutlu anlar yaşamak, ondan hoş sözleri hissetmek.. Ama siz mesaj atarsınız atarsınız cevap gelmez. Bekle cevap yok. Dur cevap yok. Nereden biliyorum aman hiç başıma gelmedi fakat şöyle ki; bir kız arkadaşım var ve bu kız arkadaşımın erkek arkadaşı hiç mesaj yazmayı sevmiyor ve arkadaşıma hiç güzel mesajlar atmıyor.
    Yüz yüze ya da telefonda söylüyormuş fakat mesajla çok nadirmiş. Bu da ona sinir oluyor.

E peki ne yapmalı dedi bana sence dedi ne yapsam da bunu çözsem ?
    Bende dedim ki sabah uyan günaydın aşkım nasılsın iyi misin de sohbeti kes. Ve o atana kadar mesaj atma hiç. Kendini merak ettirmeye çalış dedim. Baktın bu seferde sık sık aramaya mı başlıyor o zaman sende meşgule al ve açamıyorum canım uygun değilim müsait değilim olunca ararım gibi cümleler kur.
    Bunu sevginiz için yapın.
    He bunları yapmadan evvel arkadaşım erkek arkadaşıyla konuşmuş ama yani hemen bu çözüme geçmemiş. Önce demiş ben mesajlaşmayı seviyorum mesajla güzel sözler istiyorum felan o da ben sevmiyorum yapamam
    gibi cümleler kurunca bu çözüme geldi. Ve biraz biraz işe yaramaya başladı. Sizinde böyle bi sorununuz varsa deneyin derim.:)

sevgiliniz sizi ihmal mi ediyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğunuz  Sizi mi Taklit Ediyor

çocuğunuz Sizi mi Taklit Ediyor

Cinsel kimlik gelişimi sırasında annesini ya da etrafındaki diğer kadınları taklit etmeye meraklı olmaları doğal. Ancak yaşına uygun olmayan giysilerle dışarı çıkmaya çalışması, kendini topluma bu şekilde tanıtmasının altında yatan başka nedenler olabilir... Kız çocuklarının makyaj malzemelerine, topuklu ayakkabılara, takılara düşkünlüğü şaşırtıcı değil. Anneleri düşkün olmasa bile... Hele...
  2. Test:İdeal Sevgili misiniz?

Test:İdeal Sevgili misiniz?

sevgili testi ideal eş testi sevgili testleri sevgiliyle uyum uyum Erkekler elde edilmesi çok zor ve çok kolay kızlarla birlikte olmayı sevmezler. Siz bu bakımdan dengede misiniz?. 1- Bir ilişki rehberi yazdığınızı düşünün. İlk ve ikinci buluşma için nasıl tavsiyelerde bulunursunuz? a- Her iki taraf için de yeni bir deneyim seçmelerini önerirsiniz. b- Pizza ve bira olsa bile, erkeğin...
  3. Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Haddinden fazla âşık olunca saçma sorular sorarız: Yahu bu kadın/adam ne buluyor bende? Onun gibi biri benimle ne yapıyor? Oysa belki de o sizi “prenses peri sanıyor” :) Aşk büyütecine mi kaptırdınız kendinizi? Sevgiliniz sizde ne mi buluyor? Sorularımız ilişkinizdeki ufak ayrıntıları gözden geçirmenizi gerektiriyor. Sizi neden istediğini öğrenmeye hazırsanız başlayın. Dikkat: Test...
  4. Sevgili miyiz sizce ?

Sevgili miyiz sizce ?

Kız arkadaşımla yaklaşık 15 aydır birlikteyiz ve ben hala aşıkmıyım seviyormuyum bilmiyorum bu süre içinde 3 kere tatile çıktık ve toplamda 12-13 kere anca buluşabildik ayrı ayrı şehirlerde oturuyoruz birbirimize karşı sorumluluklarımız var ancak birbirimizden sogukluğumuzda var yan yanayken aynı evdeyken problem yok herşey güzel ama uzaktayken sanki ikimizde başkalarını arıyoruz bana dert...

Sayfayı Paylaş