gebe
  1. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

Sevgilinizden en son hangi hediye"yi aldiniz.

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında melike gunduzalp tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler:)) Siz en son sevgilinizden hangi hediyeyi aldiniz??Ben en son dun sevgilimden en sevdiyim bir seyi aldim o"da cicek.Cicekleri cok ama cok severim.Siz meleklerim sevgilinizden ne hediye aldiniz??? Yorumlarinizi bekliyorum.Simdi"den TESEKKURLER:tik:

2. hüzünden_gelme

hüzünden_gelme Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bundan 10 ay önce eski sevgılımden gece lambası almıstım ev seklınde ışık yanınca süper bırsey ortaya cıkıyordu ama sımdı artık yok kırdım çünkü :)

melike gunduzalp bunu beğendi.
Sevgilinizden en son hangi hediye"yi aldiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Son Kime Ne Hediye Aldınız?/ Size Ne Hediye Edildi?

En Son Kime Ne Hediye Aldınız?/ Size Ne Hediye Edildi?

En son kime ne hediye aldınız melekler? Ve size ne hediye edildi en son?
  2. En Son Hangi Filme Gittiniz?

En Son Hangi Filme Gittiniz?

En son gittiğiniz sinema filmi hangisi melekler? Hadi buraya yazalım. İsteyen film hakkında tanıtıcı birşeyler de yazabilir. :)
  3. en son kendinize ne aldiniz?

en son kendinize ne aldiniz?

Ben en son kendime cok güzel bir ayakkabi aldim... ayakkabi hastasiyim bu arada... birazda kokosum galiba:tik:
  4. En son hangi dişler çıkar

En son hangi dişler çıkar

En son hangi dişler çıkar Merhaba hanımlar size bir bilmecem var:D En son hangi dişler çıkar bilin bakalım :D
  5. en son  ne hediye aldınız

en son ne hediye aldınız

selam hanımlar hadi bakalım sorum hepinize en son eşinizden yada sevdiğiniz kişiden ne hediye aldınız yada siz ona hangi hediyeyi verdiniz sevgililer günü yaklaşırken birbirimize fikir verebiliriz iyi olur ne dersiniz?

Sayfayı Paylaş