gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

sevgilinize çekebilceğiniz bi mesaj =)

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Seviyorum Your Eyes
    Because Onlar Very Nice
    Bir Kerecik Look at Me
    Ondan Sonra Forget Me
    If You Bana Gelmezsen
    My Darling Demezsen
    World Olur Bana Kör Kuyu
    But Yinede I Love You

Türkçesi

seviyorum qöslerini
    çünkü onlar çok qüsel
    bir kerecik bak bana sonra unut beni
    eğer bana qelmezsen
    sevgilim demezsen
    kör kuyu olur dünyam
    ama yinede seni severim

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bunu biliyodum süper bisey :D:D:D

tSkler canim paylasim icin :kiss:

sevgilinize çekebilceğiniz bi mesaj =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biten aşk  mesajlar

Biten aşk mesajlar

biten aşk sözleri biten aşk mesajları aşklar için sözler bitmiş mesajları bitmiş sözleri Gittin.Seni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysa. Tutkum senin olmakti, tutkum teninde erimek, tutkum hayati seninle, sadece seninle paylasmakti. Anlatamadim. Oysa daha doyamadim sana.. Kokunu yeterince cekemedim icime.. Yapacagimiz cok sey vardi... Neler planlamistik .. Simdi ne yapacagim ben .....
  2. eski sevgilinin mesajına cevaplar

eski sevgilinin mesajına cevaplar

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol - "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra -tekrar denemeyiniz... naş...
  3. Sevgilime Aşk mesajları 2012

Sevgilime Aşk mesajları 2012

2012 Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgilime Aşk mesajları 2012 "Sevgilime en güzel aşk sözleri mesajları arıyorum" diyenler, işte sizler için sevgiliye söylenecek en güzel aşk dolu mesajlar ve sözler. Buyrun Melek'ler; Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim, inat bu ya hepte seveceğim... Hani gözler vardır...
  4. sevgili için kısa mesajlar

sevgili için kısa mesajlar

Sevgilimle aram limoni,gönlünü almam lazım kızlar, yardım edin. Ona şöyle hoşuna gidecek, kalbini titretecek mesajlar yazmalıyım.Varmı bildikleriniz ?
  5. Sevgiliniz İçin Harika Mesajlar 2014

Sevgiliniz İçin Harika Mesajlar 2014

sevgiliye en güzel mesajlar, sevgiliye günaydın mesajları, günaydın mesajları Sevgili melekler, sevgilinizi sabahları en güzel cümlelerle uyandırmak, ona sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ilk siz günaydın demek istiyorsanız, şimdi paylaşacağımız günaydın mesajları işinize yarayacaktır... » Günaydın Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili......

Sayfayı Paylaş