gebe
?

Sevgilinize/eşinize aldığınız ilk hediye nedir?

1. Parfüm

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Yüzük

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Oyuncak

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Çakmak

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Gömlek

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Diğer

oy sayısı 4
    100,0%
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir? Bazen içten bir buse ve kırmızı bir gül sevdiğinize en güzel hediye bunun dışında ona aldığınız ilk hediye ne?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir?
    Ona aldığım ilk hediye biraz resmiydi çünkü daha yeni birbirimizi tanıyorduk, şık bir yazı kalemi hediye etmiştim (sanırım Cross'du) ama onu bulana kadar da canım çıkmıştı :)

Sonraki hediyemde evlenmiştik bile :) Cep telefonu almıştım
    .

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

AŞkıma aldığım ilk hediye TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMIYDI, ilginç ama gerçek :)
    Aşkım ankara'da bekar hayatı yaşıyordu ve ona en güzel hediyenin evine bişey oldugunu düşünmüştüm.... :)
    2 Yıllık evliyiz ve halada kullanıyoruz ....
    Ay ben aşkımı çooook seviyorum....
    :u020:

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bende ilk olarak dogum gününde bir t-shirt almıştım askıma büyük gelmişti sanırımm :)

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamişken bebeğinize aldığınız ilk hediye nedir?

Hamişken bebeğinize aldığınız ilk hediye nedir?

Ewet hanımlar... Hamişliğinizi öğrendiniz....:diyar::diyar::diyar::diyar: E tabi biz hanımlar çok özeniriz hemen bebeklerle ilgili herşeye bakarız... Hamişken bebeğinize aldığınız ilk ne oldu...:diyar::diyar::diyar: Haydi paylaşalım hanımlar....
  2. Eşime Sevgilime Ne Hediye Alsam Diyorsniz Buraya Melekler!!!!!

Eşime Sevgilime Ne Hediye Alsam Diyorsniz Buraya Melekler!!!!!

esime ne hediye alabilirim esime ne alsam esime nasil süpriz yapabilirim Hepimizin sordugu soru, esime / sevgilime ne hediyesi alsam, cok sira disi, yada komik hediye arariz bazen.... iste size bir kac öneri benden :) Sira disi bir Mauspedine ne dersiniz? Yada sesiniz kayid edebilgidiniz bir saat, her sabah sizin sesinizle uyanmasi icin.... Yada sarki söylemeyi seviyorsa, ona süngerden...
  3. 14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

Sevgili melekler, her ne kadar bir kısmımız tarafından kabul edilmese de dünyada 14 Şubat tarihi kabul edilmiş bir gün ve pek çoğumuz bu günü öyle ya da böyle kutlayacağız. En umursamazlarımızın bile içten içe hediye beklediği bu günde, siz eşlerinize / sevgililerinize ne hediye aldınız söyleyin bakalım ? :D:D
  4. Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

erkekler için hediye önerileri, erkekler için hediye tavsiyeleri, erkekler için yılbaşı hediye önerileri Bayanlar için bir erkeğe hediye almak en zor kararlardan biridir. Görünüşte erkekler için çok fazla hediye seçenekleri yok gibi görünsede günümüz de farklı firmalar özellikle kişiye özel hediye seçenekleri ile birçok alternatif öneriler sunuyorlar. Öncelikle hediye almayı düşündüğünüz...
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş