gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sevgilinize giden yol_(harika bir test)

Konu, 'Testler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Sevgilinize giden yol 1.Kız/erkek arkadaşınızın evine doğru gidiyorsunuz. Eve ulaşmanın iki yolu var. Bir tanesi dogrudan eve götürüyor, hızlı ama çok sıkıcı bir yol. Diğer yol ise daha uzunca fakat etrafta görülecek ilginç dükkanlar, güzel bir manzara ve renkli insanlar var. Sevgilinize gitmek için hangi yolu seçerdiniz?
    2.Yolda 2 gül bahçesine rastladınız. Bir tanesi kırmızı güllerden diğeri beyaz güllerden oluşmuş. Sevgiliniz için 20 adet gül koparmaya karar verdiniz. Kaç tane kırmızı, kaç tane beyaz seçerdiniz? (isterseniz hepsini tek bir renkten 0seçebilirsiniz)
    3.Sonunda eve vardınız. Arkadaşınız kapıyı açtı. Sevgilinizi çağırmasını rica edebilirsiniz yada kendiniz girip onu alabilirsiniz. Hangisini yaparsınız?
    4.Sevgilinizin odasına gittiniz ama orda kimse yok. Gülleri orda bırakmaya karar verdiniz. Pencerenin yanına mı yoksa yatağın üzerine mi bırakırsınız?
    5.Gün bitti ve artık yatma zamanı. Sevgiliniz ve siz ayrı odalarda yatıyorsunuz. Sabah uyanma vakti gelince, sevgilinizin odasına gidip bir baktınız. Sevgiliniz hala uyuyor mu yoksa uyanık mı?
    6.Artık kendi evinize dönme zamanı. Kısa yolu mu yoksa uzun yolu mu tercih edersiniz?
    .
    .
    .
    .

Şimdi Cevaplar
    1.Yol, sizin aşka karşı nasıl bir tavır aldığınızı gösterir. Eğer kısa yolu seçerseniz, çabuk ve kolay aşık olan bir tipsiniz. Eğer uzun yolu tercih ediyorsanız kolay kolay aşık olmuyorsunuz ve uzun zaman geçmesi gerekiyor.
    2.Kırmızı güllerin sayısı ilişkiye ne kadar kendinizden verdiğinizi ve beyaz güllerin sayısı karşılığında ne kadar beklediğinizi gösterir. Örneğin, 18 kırmızı ve 2 beyaz tercih etmişseniz, %90 veriyorsunuz ve karşılığında sadece %10 bekliyorsunuz demektir.
    3.Bu soru sizin ilişkideki problemlere karşı nasıl yaklaştığınızı gösteriyor. Eğer arkadaşından rica etmişseniz, o zaman problemleri yok farzetmeyi tercih ediyor ve bir şekilde kendi kendine çözümlenmesini bekliyorsunuz demektir. Eğer kendiniz gidip almış iseniz, o zaman biraz daha direk bir insansınız ve sorunları hemen çözmeyi tercih ediyorsunuz.
    4.Güllerin nereye bırakıldığı sevgilinizi ne kadar çok görmek istediğinizi gösteriyor. Yatağın üzerine bırakmak, onu görmeyi çok istediğinizin göstergesi, buna karşılık pencere kenarına bırakmak görüşmesenizde olur anlamına geliyor.
    5.Bu soru sevgilinizin kişiliğine nasıl yaklaştığınızı gösteriyor. Eğer onu uyurken buluyorsanız, sevgilinizi olduğu gibi seviyorsunuz. Eğer uyanıkken buluyorsanız, sizin için değişmesini bekliyorsunuz demektir.
    6.Eve dönüş yolu bir insana ne kadar süre aşık kalabileceğinizi gösteriyor. Eğer kısa yolu seçmiş iseniz genelde aşklarınız çok çabuk bitiyor demektir. Eğer uzun yolu seçmişseniz bir ilişkide aşkınızın daha uzun süre devam edeceğini gösteriyor

gamselim, _EvAnEsCeNcE_ ve papattya bunu beğendi.
  2. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok harika bi test gerçekten..sonuçlar doğru çıktı valla.emeğinize sağlık...

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç bir test birkaç şey doğru çıktı :D

4. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Kısmen doğru çıktı.

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir test canım bende yaptım tşkler

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İlginç teşekkürler:)

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  8. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

çok güzel sonuçlar aldım

9. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uff wallahi utandım kendimden :/

10. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    doğru çıktı gerçekten güzelmiş

11. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hepsi doğru çıktı çok güzel ... :) emeğine sağlık canım teşekkürler

12. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    işte benim Cevaplarım :ehi:
    1. Eğer uzun yolu tercih ediyorsanız kolay kolay aşık olmuyorsunuz ve uzun zaman geçmesi gerekiyor.2.Kırmızı güllerin sayısı ilişkiye ne kadar kendinizden verdiğinizi ve beyaz güllerin sayısı karşılığında ne kadar beklediğinizi gösterir. ben 10 tane kırmızı 10 tane beyaz demiştim ..demekki herşey karşılıklı ,o ne kadar severse ben de o kadarmış hahaha

3.. Eğer kendiniz gidip almış iseniz, o zaman biraz daha direk bir insansınız ve sorunları hemen çözmeyi tercih ediyorsunuz.
    4. Yatağın üzerine bırakmak, onu görmeyi çok istediğinizin göstergesi
    5.Eğer onu uyurken buluyorsanız, sevgilinizi olduğu gibi seviyorsunuz.
    6-Eğer uzun yolu seçmişseniz bir ilişkide aşkınızın daha uzun süre devam edeceğini gösteriyor

ama çok doğru çıktı valla aynı ben :ehi:
    bunun daha bir değişiğini bana bir arkadaşım yapmıştı ..onunki daha karmaşıktı ..hatta eşime ve bana yaptı ,cevapları karşılaştırmıştık ,o kendi testinin psikologların yaptığı testlerden olduğunu söylemişti ,ona psikolog bir arkadaşı yapmış ...
    doğruluk payı olabilir bence çünkü yapılan seçimlerden o insanın hayata bakış açısını çıkarmak mümkn ..

13. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tam da beklediğim gibi cıktıııı şulem % 100 yanii tşklerrr çok begendim testi mis gibiii aşkk kokuyorduuu walla :))

14. qülşhh

qülşhh Forum Okuru

Sevgilinize giden yol_(harika bir test) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilinizi Test Edin...

Sevgilinizi Test Edin...

sevgilinizi test edin sevgilinize test Heyecanla başlayan bir ilişki sırasında genç kızlar, birlikte oldukları erkeğin düşüncesini merak ederler. Psikologlara göre, erkekler bazı davranışlarıyla niyetlerini belli ediyorlar. Romantik bir ilişki Erkeğin arabasının torpido gözünde aşkta başarıya ulaşmanın yollarını anlatan kitaplar dikkatinizi çeker. Sizli bizli konuşmaktan vazgeçip size...
  2. Sevgilinize Giden Yol

Sevgilinize Giden Yol

1.Erkek arkadaşınızın evine doğru gidiyorsunuz. Eve ulaşmanın iki yolu var. Bir tanesi dogrudan eve götürüyor, hızlı ama çok sıkıcı bir yol. Diğer yol ise daha uzunca fakat etrafta görülecek ilginç dükkanlar, güzel bir manzara ve renkli insanlar var. Sevgilinize gitmek için hangi yolu seçerdiniz? 2.Yolda 2 gül bahçesine rastladınız. Bir tanesi kırmızı güllerden diğeri beyaz güllerden oluşmuş....
  3. Unutma sevgili yaprak her hayale giden bir yol vardır. ..

Unutma sevgili yaprak her hayale giden bir yol vardır. ..

Bir dağın tepesinde yere düşmek üzere olan bir yaprak içindeki hayalini haykırmış. "ben denizlere ulaşmak istiyorum.Bir gün denize ulaşacağım ve hayalimi yaşayacağım." Yaprağın üzerinde bulunduğu ağacın hemen dibinde yatıveren bir kütük boğuk bir sesle; "ben de "demiş.Ben de denize ulaşmak istiyorum. Fakat yaprak ona küçümseyen ve alaycı bir ifade ile "sen asla...
  4. Ardına bakmadan giden sevgili

Ardına bakmadan giden sevgili

başkasına giden sevgili giden sevgili resmi resimleri insan resimleri Ardına bakmadan giden sevgili; başlık bile pskolojikmen insanı yıkmakta... Meleklerim gidenin arkasından ağlanmaz derler ama insan çok sevdiği zamanda çok koyuyor... Ardına bakmadan giden sevgili... Yaşanamamış aşklar en büyük aşklardır... Karmaşık sokaklarda tarifsiz mekanlarda,zamanlarını kaybetmiş dakikalarda...

Sayfayı Paylaş