gebe
  1. kapicininbitlikizi

kapicininbitlikizi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

sevgilinizin yaptığı en büyük süpriz??

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kapicininbitlikizi tarafından paylaşıldı.

sevdiceğinizin yaptığı süprizleri anlatmak isteyenler ve anlatılanları okumak isteyenler buraya.sevdiğinize hiç süpriz yaptınız mı yada size sevdiğiniz süpriz yaptı mı meleklerim burada paylaşmak eğlenmek gülmek hüzünlenmek için anlatmaya ne dersiniz???[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Kasım 2011
    mercimek tanemm bunu beğendi.
  2. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    valla bitli kiz benim esim bana hic süpriz yapmamistir. ben hep yaparim ona. en son tiras makinasi bozulmustu ona en güzelinden internetten siparis ettim.:D:D

mercimek tanemm bunu beğendi.
  3. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Doğum günümde güzel bi mekana götürüp, aldığı tek taşı parmağıma takarak evlenme teklifi etmişti.
    Çok güzeldi...

4. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Birde evlendiğimiz zaman gelinliği kiralayacağız dedi. Düğün gecemizde gelinliği kiralamadığını söyledi. En başından beri beni kandırmış :)

kapicininbitlikizi bunu beğendi.
  5. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doğum günümde ansızın karşıma dikilmek (ayrı şehirlerdeyiz). :)

6. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    valla benimde öyle hahaha adamın hayatında sürpriz die bişe yok..

sevgilinizin yaptığı en büyük süpriz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ailelerin Yaptığı En Büyük 10 Hata burada

Ailelerin Yaptığı En Büyük 10 Hata burada

Hepimizin çocukları var ve biz çocuklarımızı yetiştirirken, aile olarak hatalar yaparız. İşte bu hataların en önemli 10 tanesi aşağıdadır :) 1) Şımarık çocuklar Ailelerin çocuklarını sevdikleri ve sahip olamadıkları herşeyi onun sahip olmasını istemeleri şüphesizdir. Herşeye rağmen bu biraz maliyetli olabilir. Bu tür iyi niyetlerin sonunda sahip olduklarından memnun olmayan çocuklar ortaya...
  2. Yeni evlilerin yaptığı en büyük 6 hata

Yeni evlilerin yaptığı en büyük 6 hata

Yeni evlilerin yaptığı en büyük 6 hata Yeni evliler dikkat bu hatalara sakın düşmeyin... Evliliğin ilk zamanları ve balayı geçtikten sonra sorunlar çıkmaya başlıyor. İşte para, arkadaşlar, programlar konusunda çiftlerin düşmemeleri gereken hatalar... 1 - Para Para yeni evli çiftler için önemli bir konu. Üzerinde anlaşılamadığında boşanmalara neden olur. Eğer birkaç yıl içinde ev...
  3. Yaptığınız En Büyük Çılgınlıkk Nedir..???

Yaptığınız En Büyük Çılgınlıkk Nedir..???

Başlıyoruzz... Benim hayatımda yaptığım en büyük çılgınlıkk: Sevdiğim çocuk için koluma bıçakla ismini yazdımm... Sıra sizdeee....!! Alttakii sen ne çılgınlık yaptınn??? :f040::tik::raila:ipatla:kızılötesi::d040::tea::hayal:yastık savaşı:kedi::hhh::baby::dp178::laugh::slm:yupis:oppucuk::A
  4. arkadaş sevgili en büyük düşmanımmışlar benim :(

arkadaş sevgili en büyük düşmanımmışlar benim :(

İnsanlara güvenip arkadaş sanmak ne büyük hataymış bense bile bile hep bu hatayı yaşıyorum.Arkadaş sandığım insan sevdiğime beni bile bile msnde görüşüp seni seviyorum demiş ya deli olucam nasıl insanlık bu kimseye güvenemiyicekmisin bu dünyada.Ya sorduğumda da bide utanmadan sevdiğim kişinin şizofren olduğunu ALLAHA havale ettiğini,ALLAH onun belasını versin diyor bu nasıl bir zihniyet ben...
  5. sevgilimin entersan süprizi

sevgilimin entersan süprizi

arkadslar bi keresnde işten çıktım çok kötüyüm tuveletim çok sıkıştırmıştı serviste zor tuttum neyse servisten inince eve yaklasınca psikolojikman daha çok tuvalteim sıkıştırdı kaçırcak gibi oldum anahtarı çıkardım ellerim titriyo oldugum yerde zıplıorum derken iki el gözlerimi kapattı süpriz dedi bi döndüm erkekarkadasım tam zamansız gelmiş dur çok acelem var felan derken bi yandan anahtarı...

Sayfayı Paylaş