gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

SEVGİLİSİ PHILIPPE AMRAM’DAN AYRILAN HANDE ATAİZİ’NDEN polemik arayışı

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

philippe amram polemik elveda rüyalarım şarkı sözü polemik elveda rüyalarım şarkı sözleri polemick sözleri [​IMG]

Sevgilisinden ayrılan ünlü oyuncu Hande Ataizi, "İşimi aşk yüzünden ikinci plana attım. Özgü Namal, Nurgül Yeşilçay boşluğumda ödülleri topladı" dedi.

Ünlü oyuncu Hande Ataizi iki yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Philippe Amram'dan ayrıldığını açıkladı. Son yıllarda işinden çok yaşadığı beraberliklerle haber konusu olan Ataizi özel hayatı nedeniyle işini ikinci plana attığını, bunda da hatalı olduğunu söyledi. Hande Ataizi şöyle konuştu:

"Birçok film ve dizi teklifi aldım. Ancak, aşkı ön planda tuttum, gezdim ve dinlendim, işimi geri plana attım. Ben böyle yapınca da bütün güzel işler Özgü Namal ile Nurgül Yeşilçay'ın oldu. Onlar da tüm ödülleri topladı. Özge Özberk benim yokluğumda bütün filmlerin ve dizilerin aranılan yüzü haline geldi. Aşk yüzünden işimi ihmal etmem, bu şekilde boşlamam yanlıştı. Şimdi gelen teklifleri değerlendireceğim ve en kısa zamanda setlere geri döneceğim. Herkes Hande Ataizi'nin kim olduğunu görecek."

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: SEVGİLİSİ PHILIPPE AMRAM’DAN AYRILAN HANDE ATAİZİ’NDEN polemik arayışı
    herkes bi şekilde kendini gösterecek dimi ama ama ben özgü namala bayılıyorum laf yok

SEVGİLİSİ PHILIPPE AMRAM’DAN AYRILAN HANDE ATAİZİ’NDEN polemik arayışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arayış

Arayış

Yalnızım, hem de çok yalnızım, feryad-u figan etmek istiyorum herkese herşeye. Etrafıma bakıyorum herkes kendi aleminde. Bana bakıyorlar, ama görmüyorlar; figanımı duyuyorlar, ama anlamıyorlar. Arıyorum kendimi, benliğimi, her şeyimi, ama her şeyimi, içimde kopan fırtınaların yanağımdan süzülen gözyaşlarımın sebebini bulamıyorum. Ama biliyorum bir şey var, bana yol gösterecek. İçine girmek...
  2. 13 yıllık sevgilisi Erdem Yörük'le ayrılan ışın karaca

13 yıllık sevgilisi Erdem Yörük'le ayrılan ışın karaca

ışın karaca erdem yörük erdem yörük evlendi Işın Karaca, 13 Yıllık Sevgilisi Erdem Yörük'le Ayrılığının Ardından Çektiği Aşk Acısını Anlattı. IŞIN KARACA, 13 YILLIK SEVGİLİSİ ERDEM YÖRÜK'LE AYRILIĞININ ARDINDAN ÇEKTİĞİ AŞK ACISINI ANLATTI. 13 yıllık sevgilisi Erdem Yörük'le ayrılığının ardından çektiği aşk acısını bir internet sitesindeki köşe yazısında anlatan Işın Karaca, 'Yatak bile...
  3. Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu.

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu.

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu. Bilge Öztürk'ten geçen mayısta ayrılan Tarkan, yeni kız arkadaşıyla dört gün önce tatil için Uzakdoğu'ya gitti. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay önce noktalanan bu ilişkiden sonra ortadan kaybolan...
  4. Hande Ataizi ve sevgilisi apar topar kaçtılar

Hande Ataizi ve sevgilisi apar topar kaçtılar

hande ataizi, sevgilisi, kaçtılar, sevgilisi kim, haberleri, Hande Ataizi ve sevgilisi ,gazetecileri görünce apar topar kaçmışlar; peki neden niçin kaçtılar? Buyrun fazla merak iyi değildir Melek'ler:A Hande Ataizi ve sevgilisi Benjamin Harvey gazetecilerden tedirgin oldu Güzel oyuncu Hande Ataizi ile sevgilisi Benjamin Harvey önceki gün alışveriş yapmak için İstinye Park’a...
  5. Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi kim haberini duyan var mı arkadaşlar uzun zamandır sevgilisiyle anılmıyordu merak ettim.

Sayfayı Paylaş