gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sevgilisine estetik yaptırtmak için annesini öldürtmek istedi

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD'nin Colorado eyaletinde bir genç, sevgilisinin meme büyütme operasyonuna para bulabilmek için annesini öldürtmek istedi.

Fountain polisi müdür yardımcısı Mike Barnett, 18 yaşındaki Nikita Lee Weis'ın, annesini öldürtmek için adam kiraladığını, çünkü annesinin parasını sevgilisine silikon taktırmak için kullanmayı amaçladığını bildirdi.

Barnett, Weis'in birinci derece cinayet planlamak suçundan tutuklandığı, Weis'ın sevgilisi 21 yaşındaki Sophia Nicole Alsept ile 18 ve 19 yaşlarındaki iki kiralık katilin de aynı suçtan tutuklandıklarını belirtti.

Weis'ın annesi Hyun Weis'in önceki gün evinde beyzbol sopasıyla saldırıya uğradığını, ancak kaçmayı başardığını belirten polis, anne Weis'in dün hastaneden taburcu edildiğini kaydetti.

Polis müdür yardımcısı Barnett, Lee Weis'ın Alsept'in silikonlarının masraflarını karşılayabilmek için annesinin aracını satmak ve bankasındaki parayı kullanmak istediğini belirtti.

Barnett, tutuklu gençlerin aralarında, anne Weis'i öldürdükten sonra cesedini bir naylona sarıp New Mexico ya da Arizona'daki çöle bırakmayı tartıştıklarını da söyledi.

Gençlerin her biri için 50 bin dolar kefalet belirlendiği bildirildi.

internethaber

Sevgilisine estetik yaptırtmak için annesini öldürtmek istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korsanlar kaçırdıkları Türk Gemisi için fidye istedi

Korsanlar kaçırdıkları Türk Gemisi için fidye istedi

Korsanlar, Somali açıklarında kaçırdıkları Türk gemisi için fidye istediler. Somali açıklarında kaçırılan “M/V Yasa Neslihan” gemisinin bağlı olduğu Yasa Denizcilik Şirketinin hukuk müşaviri avukat Fehmi Ülgener, korsanların kendileriyle irtibata geçtiğini söyledi. lgener, “Geminin bırakılması karşılığında fidye istediler. Fidye konusunda pazarlıklar devam ediyor. Pazarlıkların 2 ay gibi bir...
  2. Annesinin sevgilisini ezdi

Annesinin sevgilisini ezdi

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na alınacak 3 bin işçi için Zonguldak'ta sınava giren Aytekin Kara işte böyle öldürüldü. Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'ne bağlı Perşembe Beldesi'nde dün sabah yol kenarında cesedi bulunan 27 yaşındaki Aytekin Kara'yı, evli sevgilisi 39 yaşındaki Hanım Kara'nın oğlu 21 yaşındaki Murat Kara'nın otomobille ezerek öldürdüğü ortaya çıktı. Olayın ardından...
  3. Bacak İçi Germe Estetiği

Bacak İçi Germe Estetiği

Bacak içi uyluk germe Aşırı kilo alma ve kilo verme ve ayrıca yer çekimine bağlı bacak içinde sarkma tarzında şekil deformitsi oluşur. Deformiteyi gideren estetik girişimin yağ alma ve sarkmayı giderme ünvanı ‘thigh lift’ veya bacak içi germedir. Deformitenin derecesine göre uygulanan yöntem değişir. Genelde liposuction ile kombine edilir. Ameliyat izleri ise yine deformitenin derecesine...
  4. sevgiliyi öpmek için bahaneler

sevgiliyi öpmek için bahaneler

sevgilinizi öpmeniz için harika baheneler işte - Canikom ben gidiyorum +Tamam canım ben de cıkıyordum zaten.. - O zaman ben seni bi öpiyim gitmeden +Ne alaka Sanki ciddi ciddi öpebiliyo. Elektronik öpücüklere karnımız tok taam mı ! - Öpmüyorum yaa +Bil bakalım en sevdigim tatlı ne ? - Ne biliyim aşkım neyse ne kadayıf mı ? + Evet nerden bildin öpücem valla - Barış geçen de şöbiyet...
  5. Sevgiliye kavuşmak için dua

Sevgiliye kavuşmak için dua

Kızlar ben iterkeden sevgilime yeniden kavuşmam lazım bunun için bir dua yada dualar var mı lütfen bana yardımcı olun çok kötüyüm.

Sayfayı Paylaş