gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sevgiliye en içten gelen sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

unutan sevgiliye sözler en içten sözler sevgiliye destek mesajları içten icten gelen Sevgiliye en içten duygularınızı bu güzel sözcüklerle yollamak istermisiniz işte en güzel aşk nickleri [​IMG]
    Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için

Elimde denizden çıkardığım bir midye kabuğu varDenizden o kadar uzakkiTıpkı benim sana uzak kaldığım gibi

Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız

Benden seni seviyorum dememi istiyorsunben ise seni sevmekle yetinmek istemiyorum seni olunceye dek hayatimin her aninda yasamak istiyorum

Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta

İsmini duvara yazdım kötü kalpli insanlar sildi,ismini kumsala yazdım deniz sildi,kalbime yazdım onuda senden başkası silemez dedim

Hayatta iki kişi tanıdımBirisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın benHayatta iki kişi tanıdım Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen

Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış banane derdimi soran var ne tanıdık bir çehrene tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor

bir mizrak olur bulurum kalbinin yerini bir hancer olur alırım üstündeki derini

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım

Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle

PİNKİ bunu beğendi.
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle
    bunu eşime yolladım :D

3. nazzlı öz

nazzlı öz Forum Okuru

sakın sevdiğin kişiye ken dini kaptırmat

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özeldin

4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel, kizlar benim sevdicegimin akrabasi vefat etti, nasil bir mesaj atsam onu desteklemek icin?

Sevgiliye en içten gelen sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiliye En Güzel Sözler

Sevgiliye En Güzel Sözler

sevgiliyi sevindirecek sözler Sevdiğiniz için en güzel sözleri yine sizin bulacağınıza hiç kuşku yok. Ama o sözleri söylemek için ilham alabileceğiniz aşk cümlelerine bir göz atmanızın da bir sakıncası yok... SEVGİLİM Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için. Sevgililer günün kutlu olsun. SEVGİLİM Dün gece sen uyurken...
  2. Sevgiliye en güzel sözler

Sevgiliye en güzel sözler

erkek sevgiliye güzel sözler erkek sevgiliye günaydın mesajları çiçek kartına yazılacak sözler çiçek notları notları Sevgililer günü sevdiğiniz insanın kalbini kazanmak ve ona sevdiğinizi güzel sözlerle yollamak istiyorsanız aşağıdaki sevgiliye en güzel sözler konulu mesajlara göz atmanızı tavsiye ederim:tik: Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle......
  3. En acı 2012 ağır sözler sevgiliye

En acı 2012 ağır sözler sevgiliye

ağır sözler 2012 en ağır sözler kısa 2012 Kalbinizi kıran birine ya da hoşlanmadığınız birine acı ağır sözler mi etmek istiyor sunuz? O halde bizde size isterseniz msnden ileti olarak yazacağınız istersenizde Facebook sayfanızda yazabileceğiniz ağır sözler 2012 sözlerini paylaşıyoruz Melek'ler. Hani Mutlu Olucaktık Bu hayatta? hani Gözlerimiz herzaman Gülecekti Acıda Olsa! Şimdi Sadece...
  4. Sevgiliye en romantik sözler

Sevgiliye en romantik sözler

Romantik Sözler kısa Sevgilime Romantik Sözler facebook Sevgilinize söyleyeceğiniz, en romamntik facebook sözleri ya da mesaj olarak göndereceğiniz kısa romantik sözler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin...
  5. En değişik sevgililer günü sözleri

En değişik sevgililer günü sözleri

en özel sevgililer günü sözleri,en değişik sevgililer günü mesajları,en güzel sevgililer günü sözler,sevgililer günü mesajları 2015 Sevgililer Günü geldi çattı. O güne daha özel kılmanıza yardımcı olmak için sizlere özel en güzel sevgililer günü mesajları, şiirleri, hediyelerini biraraya getirdik. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir...

Sayfayı Paylaş