gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Sevgiliye Farklı Sürprizler (41 Adet)

Konu, 'Kadınca' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

sürprizler sevgiliye sürprizler farklı sevgiliye süpriz çeşitleri küçük notlarla sürpriz
    1) Romantik mum yolu

Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun

2) Fotoğraf sürprizi

Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapınEn güzel anlarınızdan oluşan küçük bir albüm hoş bir sürpriz olabilir

3) Aşkınızı çizin

Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? İlişkinizi mutlu sonla bitiren bir çizgi roman hem sıradışı hem de eğlenceli olabilir

4) Mum ışığında yemek

Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeğiİster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik ve bir kadeh şarap eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarmak elinizde

5) Aşk kutusu

İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs ile süsleyinİçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın

6) Biraz macera

Çılgın bir kişiliğe sahipseniz, onun işyerinde dış cephe camları silen asansöre binin Çalıştığı kata geldiğinizde camı tıklatıp ’seni seviyorum’ yazan notu gösterin

7) Aşkınızı anons edin

O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edinElbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın

8) Aşk balonu

Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde ’seni seviyorum’ yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz

9) Özel bir gece

Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın

10) Şiir takvimi

Kocaman bir takvim hazırlamaya ne dersiniz? Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sıralayınHer gün için bir sevgi sözü yazın ve üzerini minik kağıtlarla kapatın Sevdiğinizin her gün sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz

11) Nostalji yaşatın

Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin

12) Başbaşa olmanın tadını çıkarın

Bu özel günün keyfini evde çıkarmak istiyorsanız, yemeğin ardından en sevdiği oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edin Bu eğlencenin ardından da kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredin ve telefonlara yanıt vermeyin

13) Evde piknik

Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilirAma bu mevsimde de imkansız değilSalonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır

14) Kendi puzzlenızı yapın

Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazınSonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edinArdından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin

15) Aşkınızı kaydedin

Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin

16 )Ona özel aşk şarkısı

Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek kaydıyla

17) Ona keyif hediye edin

Sevdiğinizin son zamanlarda çok çalıştığını ve yorulduğunu düşünüyorsanız, belki de ona keyifli dakikalar hediye edebilirsiniz Seçeceğiniz bir fitness center’de önce havuzda yüzeceğini, ardından saunaya gireceğini ve son olarak masajla rahatlayacağını öğrendiğinde mutlu olacağına emin olabilirsiniz

18) Radyodan aşk ilanı

Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız

19) Sade ve romantik

İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona ‘Seni seviyorum’ notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır

20) Billboard’da ilan-ı aşk

Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin

21) Ona özel havai fişek gösterisi

Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz

22) Gazeteye ilan verin

Her Sevgililer Günü’nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz

23) Aşk pastası

Sevgililer Günü’ne özel bir pasta yapabilirsiniz Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile ’seni seviyorum’ yazın

24) Ona özel şiir

Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz

25) Onun için bir parfüm yaratın

Parfümerilerden elde edeceğiniz esans kokularıyla ona özel farklı bir parfüm yaratabilirsiniz

26) Sevginizi örün

En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz

27) Şarkılarınızı kaydedin

Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD’ye kaydedin Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsleyin

28) Arabasını süsleyin

Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirinSonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin

29) Bir tekne kiralayın

Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsinizAy ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilirAğların arasında bulunan bir şişe beyaz şarap ve tavuklu sandviç de bu sürprizi pekiştirebilir

30) Ofiste sürpriz

İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine veya dolaplarının üzerine sevgi mesajları ve küçük sürpriz hediyeler yerleştirin

31) Küçük bir tatil

Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin Bir kalbin içine de ‘çekmeceye bak’ ya da benzeri bir not yazınÇekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun

32) Yatakta kahvaltı

Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır

33) Minik bir dost

Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü’nde olmasın?

34) Sahnede aşk

Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır

35) Yollarına gül dökün

Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin

36) Posterini asın

İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın

37) Aşkınızı üzerinizde taşıyın

İkinizin resmini bir tişört üzerine bastırıp, arkasına şiir, sevginizi anlatan sözler veya tanışma hikayenizi yazdırabilirsiniz

38) Size özel takı

İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takıÖnemli olan sadece size özel olması

39) Aşkınızı gökyüzüne yazın

İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir bez afiş asın

40) Hikayenizi yazın

Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir kitapçık olarak bastırabilirsiniz

41) Aşkınızı sinemada gösterin

Birlikte gideceğiniz bir filmin sonunda romantik şarkılar eşliğinde beraber çekindiğiniz fotoğraflarınızı yayınlatabilir ve herkesin gözü önünde onu ne kadar sevdiğinizi birkez daha söyleyebilirsiniz

2u2um ve FairyTale bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya o resimleri kaldır yada konuyu bikez daha elden geçir bu şekilde reklamdan başka bir işe yaramaz çünkü :)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aşk kutusu

Bunu yapmıştım çok hoşuna gitti tavsiye ederim :)

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    refra bende yapmıştım hatta küçük küçük notlar yazmıştım bi tanesi yere düşmüştü öyle bir telaşla aldıki. nasıl atarsınn notumu ya demişti :D:D
    ben ayriyetten Saat almıştım. üzerindeki nottada 'beraber geçirdiğimiz zamanın değerini bil diye' yazmıştım :D

FairyTale bunu beğendi.
Sevgiliye Farklı Sürprizler (41 Adet) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  3. Demet Akalın'dan sevgilisine dolarlı pasta sürprizi

Demet Akalın'dan sevgilisine dolarlı pasta sürprizi

demet akalın, sevgilisi, önder bekensir, 2011, doğum günü sürprizi, dolarlı pasta, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar Demet akalın, sevgilisi Önder Bekensir'in 36. yaş gününde, parti sürprizi yaptı ve dolarlaı pasta ile herkesi şaşırttı Melek'lerim:) Buyrun haberin detaylarına geçelim:A Demet Akalın, sevgilisi Önder Bekensir’in 36’ncı doğum günü için Bodrum’da sürpriz bir parti...
  4. sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

Arkadaşlar, kız arkadaşımla uzun bir süredir beraberiz ve artık iş evliliğe doğru gidiyor. Sizler de bayansınız, o yüzden sormak istiyorum, ona nasıl bir sürpriz yapsam mutlu olur.Değişik fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum..:)
  5. Sevgililer Günü Adetlerini Biliyor musunuz?

Sevgililer Günü Adetlerini Biliyor musunuz?

sevgililer günü, sevgililer günü adetleri, sevgililer günü adetleri nelerdir Sevgili melekler, başlığı görüp de sevgililer günü adeti de ne demeyin. Elbetteki var. Bu adetlere geçmeden önce sevgililer gününün tarihçesinden bahsetmek gerekiyor. 14 Şubat dünyanın her yerinde sevgililer günü olarak kutlandığı gibi bizim ülkemizde hayli rağbet görüyor ve kutlanıyor. Tarihçesi , Roma...

Sayfayı Paylaş