sevgiliye göndermelik nickler | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

sevgiliye göndermelik nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

göndermelik sözler ayrılan sevgiliye sözler ayrılmış sevgiliye ayrılan kapak ayrılmış kapak Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaş----- yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin...

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
    ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

sevgiliye göndermelik nickler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sevgiliye isyan nickleri

isyan nickleri sevgiliye isyan sözleri kaşar sevgiliye sözler kaşar nickleri gider sözler Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin...
  2. tam kapaklık göndermelik iddialı nickler

iddialı nickler göndermelik sözler iddalı nickler kapaklık sözler gönderme HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün...
  3. En Romantik 14 Şubat Sevgililer günü Nickleri

14 şubat sevgililer günü nickleri 14 Şubat Sevgililer günü msn iletinizde sevdiceğinize romantik aşk dolu sözler gönderin :) DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE COK SEVDIGIMI VE OZLEDIGIMI. AYRILIK KUCUK SEVGILERI OLDURUR AMA BUYUK SEVGILERI GUCLENDIRIR. TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP YANGINI GUCLENDIRDIGI...
  4. Göndermelik sözler isteyenler buraya

göndermelik sözler gönderme laflar gönderme sözler göndermeli sözleri Bizde bilirdik sevgiliye pırlanta almasını.....ama dostlarımız açtı yedık içtık pırlanta parasını daha boyun bi karış beyfendi olmaya çalışş..peşimde dolaşma otur dersıne çalış Her söze verecek cvpım var...ama bi söze bakarım sözmü die birde söyleyene bakarım adam mı die aRaBaNiZi FaZLa YiKaMaYiN... üSüTüP HaSTa...
  5. Göndermelik yeni nickler

yeni nickler sevgiliye göndermelik nickler göndermelik mesajlar tam kapaklık iddialı Birilerine mesaj göndermek istiyorsan ve buda iğneli bir şekilde olsun istiyorsan bu msn iletileriyle amacına ulaşacaksın emin olabilirsin:tik: Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa... Kan görmek istiyor gözLerim..Ya akmaLı bedenden ya akıtmaLıyım bi yerden..öLüm istiyor...

Sayfayı Paylaş