Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

T

TİTAN

Forum Okuru
Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları
sevgiliye aşk dolu günaydın mesajı
günaydın mesajları 2010
en son aşk mesajları

Sabahları uyandığınızda sevdiğinizi romantik bir dille cepten uyandırabilmeniz için sizlere birbirinden hoş mesajlar yazıyoruz, seçin, beğenin :D:D

gunaydin-49.jpg

Her Gune Senın Askınla Baslamak Senin Sevgınle Uyanmak Cok Guzel… Seni Cooook Seviorum Askitomm

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Günlerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor Kalbimden Günaydın Bebeğim..

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Kelimelerin Anlamını Çoktan Yitirdiği Bir Zamandayım. Hayatımda Anlamını Yitirmeyen Tek Şey Sana Duyduğum Sevgidir. Günaydin Aşkim Seni Çok Seviyorum

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın, günaydın canım

karanLık geçmiş Silindi ömrümüzden Işıkla Bakıyoruz Artık geleceğimize Günaydın Sevgilim..

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeterBen o tatlı sessizlikte seninleyim!

Günler Bukadar Güzelse Sebebi Sensin Günaydın Aşkım

Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem..

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Günaydin; benim viran gönlümün sultani, Günaydin; dost bagimin gonca gülü, Günaydin; Süreyya yildizim, Günaydin: ay yüzlüm, Günaydin; canimin canani, Günaydin….

Günaydin,günaydin Pozitif düsün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katila katila Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitiflesecek Gökkusagi gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten olusan renk Beyazdir… Ve gülmek bulasicidir Haydi, bulastir!

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapilarimi açtigimda Bana degen ne varsa Yüregimle beynim arasi Çizgi derinligince Günaydin

Elini verene Gözünü degdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydin

Günaydin sabahimi aydinlatan günesim

Dur gitme Söylenmemis sözler var suskun dudaklarimda Çigliklarimda hapsettigim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazir Yeni bastan yasanacak sevdalar / yüregimde Günaydinim…

Yere düsen yagmur damlalari Kalbine inecek günesi engellemesin Günes bulutlarin arasindan Hep sana dogru baksin Günes güzellikler getirsin Günaydin

Günaydin iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvalti hazirla. Seni uyandirmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltimi rengarenk yapiyorsun, Yemesen de yanimda otur, Birak çayimi ben koyarim, Sen birtanem karsimda otur,

Görev sizde ey idare Hortumlari kesin diye Gerek kalmasin vergiye Günaydin beyler günaydin

Günaydin yüregime yagmur gibi yagan gece mi yildiz yildiz bezeyen karanligimi dolunay gibi aydinlatan günaydin….

Günaydin gecenin karanliginda yolunu kaybetmislere yol gösteren kutup yildizim seher vakti yapilan ve kabul olunan duam günaydin….

Günaydin yatagimda rüyalarim isimde hülyalarim soguk kis günlerinde simsicak saran ilik, ilik damarlarimda akan can suyum günaydin…

Günaydin bahar kokulum, kir çiçegim nefesim, gözüm… her seyim günaydin günaydin…. CANÖZÜM

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herseyden önce al bu tatli buse sanadir sana günaydin günaydin günaydin canim

Dünyanın En Talı En Güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum Biricik Askim kocaman GÜNAYDIN

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Geri