gebe
  1. Lojistisyen :)

Lojistisyen :) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3

Sevgiliye kutu hazırlama :)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Lojistisyen :) tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sevgilime bi kutu hazırlamak istiyorum. Kutuyu da kendim yapiyim diyorum. Ayakkabı kutusunu güzel bi şekilde kaplayıp içine bi şeyler doldurucam. Eldiven sipariş vermiştim onun için ama bazı nedenlerden dolayı elime geçmemişti o eldiveni kutuyu koyucam. 2 tane güzel anahtarlık aliyim diyorum ilerleyen zamanlar da kendi evimiz için kullanmamız için:KK39: Sevdiği çikolatadan alıp üzerine de bi not yaziyim diyorum. Bi de aspirin kuyup başını ağrıtacağım günler için :p yazayım diye düşündüm :) Bi de kitap alıcam aşk kitabı. Ama karar veremedim hangi kitap olucağına. Kitapçıya onunla gidip kendime alıyomuş gibi yapıp onun beğendiği kitabı alayım diyorum. Karar veremedim bi türlü :110: Nasıl olur sizce? Bi de fikirlerim sizce nasıl bi şeyler daha ekliyim mi bilemedim. Ne diyosunuz ?

2. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    benim bır arkadasım kutunun ıcıne kutu koymustu uc tane ...en son ıcıne ıkısıne aıt gun ve tarıhlerın yazılı oldugu kucuk notlar yazmıstı. tarıh yazmak zounda degılsın ama ıcıne guzel anılarınızdan bır ıkı hatırlatma ne bılım sanırım romantık olurdu. birde her kutuyu yonlendırmek ıcın uzerlerıne benı ac yazarsın :) ne bılım fikir işte ..

3. Lojistisyen :)

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Renkli kağıtlara bi kaç not yazıp rulo şeklinde yapıp kurdaleyle bağlamayı düşünüyorum da burda belirtmeyi unutmuşum :) Tşk ederim...

4. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    Bencede güzel olur istersen içine şekerlemelerde koyabilirsin uüzerine tatlı niyetine yersiniz ;)

5. Lojistisyen :)

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Tşk ederim :) Bazı nedenlerden dolayı bugun veremicem hediyeyi onun için hala fikirlere açığım :)

Sevgiliye kutu hazırlama :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışa hazırlanın!

Kışa hazırlanın!

Kışa hazırlanın! Kışın aşırı soğukların yaşandığı yörelerde ya da aylarda, hava koşulları insanların sağlık ve güvenliğini tehdit eder hale gelir. Yollarda buzlanmaya bağlı trafik kazaları ve düşmeler artarken elektrik ve su kesintileri yaşanabilir. İyi ısınmayan evlerde yakılan soba ya da elektrikli ısıtıcılar yangın ve karbon monoksit zehirlenmesi riskini artırır. Soğuğun...
  2. Özgeçmiş Hazırlama

Özgeçmiş Hazırlama

Özgeçmiş İpuçları İyi bir kapak yazısı özgeçmişinizi zenginleştirecektir. Özgeçmişinize uygun en iyi Özgeçmiş tip formatını seçin. İyi yazılmış bir özgeçmiş kolayca bulunmanızı sağlayacaktır. (Özgeçmiş oluşturmadaki aramada kullanılacak kelimler bölümü) İş tecrübenizdeki boşluk sürelerin akıllıca doldurulması gerekmektedir. Özgeçmişinizi işlevsiz duruma getirecek 6 HATA: Eleman alan...
  3. kutu

kutu

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli...
  4. sevgiliye..

sevgiliye..

Ne kötüdür insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması... Ne kötüdür insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması... Ne kötüdür bilirmisin insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması...
  5. Evde Hazırlanmış Saç Parfümü

Evde Hazırlanmış Saç Parfümü

• 1 yemek kaşığı benzoin • 1 yemek kaşığı nitrat • 2-3 damla bergamot yağı • 2-3 damla sandalağacı ( parfümlerde de kullanılan muhteşem bir esans) • Zamk ağacından bir miktar zamk Bu malzemeleri karıştırıp kevgirden geçirin sonrasında yağları ekleyin. Potasyum nitratı ve biraz zamk ağacını ekleyin.Karışımı bir su buharında ısıtın ve kurumaya bırakın. Nemli saçlarınızı dumanına tutun....

Sayfayı Paylaş