gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sevgiliye sevda sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

güzel sevda sözleri sevda mesajları en güzel sözleri üzerine sözler Düşünüyorum sadece şuan Nerde yanlışlayıp dogrularımdan çıkarmayı başardım aşkları
    Nerde tam oldu dedigimde su dökülde alevlerime
    Ve tam olarak
    Nerde tüm aşklarımın
    Leş kokulu Cesetleri !!!!

Bir deniz kabuğu,bir martı soluğu,yakamoz buğusu gibi yalın..
    Hasretimi anlatan bir şiir,huzur veren bir melodi,
    Korkutan bir yalnızlık gibi
    Yüreğimdesin...

Yüreğim seni çok sevdi.
    O yürek talan;
    O yürek yangın yeri şimdi.
    O yürek seni istiyor,,
    Bir tek seni....

Ya gözlerin aklımda

Yada aklım adında

Ya hayalin karşımda

Ya Sesin kulagımda

Ya ben çıldırıyorum

Yada çok seviyorum

Ya sevmek çok güzel

Yada sevilen çok özel..

*" Sen ki gül yüreklim;

Karanlıklarıma gülümseyen güneşim,

Acılarımda sığındığım nefesim,

Gülümsediğimde gamzelerimsin...

Hadi gözlerini kapat yıldızlara...

Ve ben, gözlerindeki Cennetin icinde nefes alıyor olacağım...''*

geleceğim sana gül benizli meleğim...hiç soldurma gülen gözlerini..hiç umudunu kırma...bayramda şeker toplayan elleri nasırlı ayaklarında carık bir kürt cocuğu gibi kapına geleceğim...SENDEN ŞEKER DEĞİL SEVGİNİ İSTEYECEĞİM....

sevgiliye sevda sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sevda Sözleri

Kargo - Sevda Sözleri

sevda sözleri söylerim ben gördüklerimden sonra zamansız itiraflar kaybolan pişmanlıklar dürüstlük sonum oldu başka birinin ellerindesin yaptıklarımdan sonra bakışlar gülüşler hepsinden daha özel rüyalarımda benimlesin dünyanın sonu olmasa da duygular beni aldatsa da görmesemde,duymasam da inanmakta zorlansam da istesem de,bulmasam da yanında hiç olmasam da sevgiyi onda buluyorsun...
  2. Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Aşk Mesajları 2012 Sevgiliye Güzel Sözler "Sevgilime çok güzel ve yeni sözler söylemek istiyorum" diyen tüm misafirlerimiz ve üyelerimiz, işte sizler için yeni ve sevgiliye söylenecek çok güzel sözler burada diyoruz :) Buyrun Melek'ler; Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler… Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti… Birlikte daha nice...
  3. Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri Merhaba arkadaşlar sizden facede kullanacağım sevgililer günü sözlerini istiyorum.
  4. Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler Sevgilim için çok hoş romantik sözler istiyorum ona haksızlık yaptım hak ettiği değeri veremedim.
  5. Tan Sevda Sözleri istiyorum

Tan Sevda Sözleri istiyorum

Tan Sevda Sözlerini bilen var mı aranızda eğer ki bilen varsa lütfen bana Tan Sevda Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş