Sevgiliye soru sorma teknikleri

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. sevgiliye sorulacak sorular sevgiliye sorulacak ilginç sorular en güzel zor sorulcak güzel
  Soğukkanlı ve şaka dolu sözcüklerle, sevgilinize istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Dünyanın en özel ve en güzel duygusunu paylaştığınız insana bazı şeyleri sormak gerçekten de çok zor. Bakın uzmanlar bu konuda size neler öneriyor…
  Başka bir kadın mı var?

  Sevgilinizin başka kadınlarla görüşüp görüşmediğini merak ediyorsunuz. Soru son derece net: “Başka biri mi var?” Ancak pratikte işler bu kadar kolay değil. Peki, nasıl soracaksınız? Tabii ki şaka yoluyla bunu öğrenebilirsiniz.
  Annen nerede?
  Altı aydır birliktesiniz ve hala annesini tanımıyor musunuz? Ailesiyle tanışmak isteseniz de sevgilinize bu yönde bir baskı yapmayın. “Anneni o kadar anlattın ki, beni meraklandırdın. Keşke ben de onu tanısaydım” diyebilirsiniz.
  Sana taşınayım mı?
  İlk aşamada, onun evine bir diş fırçası veya iç çamaşırı bırakın. Bir hafta sonunuzu onda geçirirken, eşyalarınızın orada olmasının onu engelleyip engellemediğini sorun. Böylece, ilişkinizle ilgili ipuçları yakalarsınız.
  Evlilik ne zaman?
  Çok dramatik bir şekilde sormayın. Çünkü erkeğiniz geri adım atabilir. Tam tersine, soruyu oldukça soğukkanlı sorarsanız, bir ilişki değerlendirmesi yapmak istediğinizi anlayacak. Bu soruyu sırf ilişkinizin geleceği ile ilgili olarak, örneğin “2 yıl sonra biz ne durumda olacağız?” diye sorabilirsiniz.
 2. Cevap: Sevgiliye soru sorma teknikleri

  kızımm kadınlar öyle seytandırkii melegiz falan ayrı da yanii:D:D bunların alayını bilirlerrr
 3. bencede kadınlar bu zekayla erkekleri kandırırlar zaten
 4. biz sorsakta yine cevap vermiyorlar :D
 5. Yaa biz hallederiz biz kadınlar herşeyin üstesinden geliriz:D

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. sevgilime ne sorayım

  ,
 2. sevgiliye sorulcak sorular