Sevgiliye soru sorma teknikleri

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

sevgiliye sorulacak sorular sevgiliye sorulacak ilginç sorular en güzel zor sorulcak güzel Soğukkanlı ve şaka dolu sözcüklerle, sevgilinize istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Dünyanın en özel ve en güzel duygusunu paylaştığınız insana bazı şeyleri sormak gerçekten de çok zor. Bakın uzmanlar bu konuda size neler öneriyor…
    Başka bir kadın mı var?

Sevgilinizin başka kadınlarla görüşüp görüşmediğini merak ediyorsunuz. Soru son derece net: “Başka biri mi var?” Ancak pratikte işler bu kadar kolay değil. Peki, nasıl soracaksınız? Tabii ki şaka yoluyla bunu öğrenebilirsiniz.
    Annen nerede?
    Altı aydır birliktesiniz ve hala annesini tanımıyor musunuz? Ailesiyle tanışmak isteseniz de sevgilinize bu yönde bir baskı yapmayın. “Anneni o kadar anlattın ki, beni meraklandırdın. Keşke ben de onu tanısaydım” diyebilirsiniz.
    Sana taşınayım mı?
    İlk aşamada, onun evine bir diş fırçası veya iç çamaşırı bırakın. Bir hafta sonunuzu onda geçirirken, eşyalarınızın orada olmasının onu engelleyip engellemediğini sorun. Böylece, ilişkinizle ilgili ipuçları yakalarsınız.
    Evlilik ne zaman?
    Çok dramatik bir şekilde sormayın. Çünkü erkeğiniz geri adım atabilir. Tam tersine, soruyu oldukça soğukkanlı sorarsanız, bir ilişki değerlendirmesi yapmak istediğinizi anlayacak. Bu soruyu sırf ilişkinizin geleceği ile ilgili olarak, örneğin “2 yıl sonra biz ne durumda olacağız?” diye sorabilirsiniz.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye

Cevap: Sevgiliye soru sorma teknikleri
    kızımm kadınlar öyle seytandırkii melegiz falan ayrı da yanii:D:D bunların alayını bilirlerrr

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye

bencede kadınlar bu zekayla erkekleri kandırırlar zaten

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye

biz sorsakta yine cevap vermiyorlar :D

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Yaa biz hallederiz biz kadınlar herşeyin üstesinden geliriz:D

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye

zekiyiz yahu bunlar bizim için hiç:tik:

7. angel_eda

angel_eda Yeni Üye

aynen öyleee :) biz çook zekiyizzz :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kesin ölesiniz :))))))))

Sevgiliye soru sorma teknikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sorma sorma

sorma sorma nasıl geçti sensiz yıllar Sorma sorma Nasıl geçti Sensiz yıllar Yıllar Bir aşk rüzgarıydı Esip geçti Ardında boynu bükük Hatıralar Nöbet tutar yokluğun Vurur gecenin bir ortasında Kıydılar bize gençliğimize Hesabım yalancı yıllarla Herşeyde biraz sen varsın Baktığım heryerde gözlerin Koklarım yastığını hala İçimdeki hüzünlerde senin izlerin
  2. Cilekes - Sorma

Cilekes - Sorma Sen değil ben yoruldum Saklamaktan kendimi Yaşanmadan, risk almadan, kaybetmeden rest çektim Çaresi yok bu işin, sonu gelmez nefretin Şansım yok dönmezsin, geri gelmezsin... Sorma, bir kez olsun sen anla Yorma kendini boşuna Çaresi yok bu işin, sonu gelmez nefretin Şansım yok dönmezsin, geri...
  3. Efsun - Sorma

Gülümse haydi şimdi Yoruldum anlamaktan Üzülme haydi şimdi Yoruldum anlatmaktan Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma Ruhumda yücelttiğim Dirilip kaybettiğim Sevgimle incelttiğim Terkedip de gittiğim Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma
  4. Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar

soru sorma falı tarot soru sor tarot cevap tarota sor sorarak fal bakma Arkadaşlar, Tarot açtırırken gelecekten haber alma niyetinde değilde bazı sorun yada konularımıza cevap almak için kullanalım. Bunu ben açıkçası fal olarak değerlendirmiyorum. Ama kahve falıda baktığım için (artık bakmıyor ve ilgilenmiyorum) konuşurken fal bakar gibi konuşma alışkanlığım da ondandır. Dikkat...
  5. what ile soru sorma

what ile soru Bir nesnenin ne olduğu sorulurken “What is this?” veya “What is that?” şeklinde sorulur ve “That is a book.” veya “ It is a book.” olarak cevaplanır.What is this? ve What is that? sorularındaki is fiili What’s this ve What’s that şeklinde kısaltılabilir. Örnek: A: What is this? Veya What’s this? B: It is a classroom. Veya It’s a classroom.
  6. Geri Dönen Sevgiliye Mektup! Geri Dönen Sevgiliye Mektup!

geri dönen sevgiliye sözler geri dönen sevgiliye mektup erkek erkek mektup sözler Yokluğunda buralar ne kadar sessizdi anlatamam. Çok gürültülü ve kalabalık gibi duruyordu. Oysa gereksiz bir telaşmış hepsi, öylesine sıradan ve sığ! Aklımın özensiz karmaşasına aldanmışım. Sensizliğin ağırlığını, geldiğinde anladım. Meğer ne büyük boşluklar bırakmışsın giderken ve hiç doldurulamamış yerin....
  7. Kadınların soru sorma şifreleri:)

sevgiliye soru sorma Biz kadınlar birşey soracağımız yada isteyeceğimiz zaman bunu direk söylemeyiz.Dolandıra dolandıra düğüm yaparız bu düğümüde eşiniz yada sevgiliniz çözer:Dİşte kadınların şifreli sorularından bazıları:D 1)İşyerine servisiniz var mı? Zor oluyordur yollarda sürünmek - Araban var mı?"nın kadıncası 2) İstanbul' da yaşanmaz oldu, kiralar ateş pahası, sizin oralarda...
  8. bi alttaki üyeye soru sorma oyunu..

soru sorma oyunları soru sorma oyunu ingilizce oyunu Arkadaşlar Oyun Cok BasiT...herkes alttakine bir soru sorcak alttaki cevaplayıp yeni bi soru sorucak...aşk ile ilgili,.güncel yada bilgiye dayalı sorular da olabilir .. umarım beğenirsiniz.. ilk soru benden; alttaki arkadaşım en çok gitmek istediğin ülke neresi?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sevgilime ne sorayım