Sevgiliye soru sorma teknikleri

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye

  sevgiliye sorulacak sorular sevgiliye sorulacak ilginç sorular en güzel zor sorulcak güzel Soğukkanlı ve şaka dolu sözcüklerle, sevgilinize istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Dünyanın en özel ve en güzel duygusunu paylaştığınız insana bazı şeyleri sormak gerçekten de çok zor. Bakın uzmanlar bu konuda size neler öneriyor…
  Başka bir kadın mı var?

  Sevgilinizin başka kadınlarla görüşüp görüşmediğini merak ediyorsunuz. Soru son derece net: “Başka biri mi var?” Ancak pratikte işler bu kadar kolay değil. Peki, nasıl soracaksınız? Tabii ki şaka yoluyla bunu öğrenebilirsiniz.
  Annen nerede?
  Altı aydır birliktesiniz ve hala annesini tanımıyor musunuz? Ailesiyle tanışmak isteseniz de sevgilinize bu yönde bir baskı yapmayın. “Anneni o kadar anlattın ki, beni meraklandırdın. Keşke ben de onu tanısaydım” diyebilirsiniz.
  Sana taşınayım mı?
  İlk aşamada, onun evine bir diş fırçası veya iç çamaşırı bırakın. Bir hafta sonunuzu onda geçirirken, eşyalarınızın orada olmasının onu engelleyip engellemediğini sorun. Böylece, ilişkinizle ilgili ipuçları yakalarsınız.
  Evlilik ne zaman?
  Çok dramatik bir şekilde sormayın. Çünkü erkeğiniz geri adım atabilir. Tam tersine, soruyu oldukça soğukkanlı sorarsanız, bir ilişki değerlendirmesi yapmak istediğinizi anlayacak. Bu soruyu sırf ilişkinizin geleceği ile ilgili olarak, örneğin “2 yıl sonra biz ne durumda olacağız?” diye sorabilirsiniz.
   
 2. RoCCo

  RoCCo Yeni Üye

  Cevap: Sevgiliye soru sorma teknikleri
  kızımm kadınlar öyle seytandırkii melegiz falan ayrı da yanii:D:D bunların alayını bilirlerrr
   
 3. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye

  bencede kadınlar bu zekayla erkekleri kandırırlar zaten
   
 4. *şiker*

  *şiker* Yeni Üye

  biz sorsakta yine cevap vermiyorlar :D
   
 5. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye

  Yaa biz hallederiz biz kadınlar herşeyin üstesinden geliriz:D
   
 6. $ul€

  $ul€ Yeni Üye

  zekiyiz yahu bunlar bizim için hiç:tik:
   
 7. angel_eda

  angel_eda Yeni Üye

  aynen öyleee :) biz çook zekiyizzz :)
   
 8. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  kesin ölesiniz :))))))))
   
Sevgiliye soru sorma teknikleri konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar

  soru sorma falı tarot soru sor tarot cevap tarota sor sorarak fal bakma Arkadaşlar, Tarot açtırırken gelecekten haber alma niyetinde değilde bazı sorun yada konularımıza cevap almak için kullanalım. Bunu ben açıkçası fal olarak değerlendirmiyorum. Ama kahve falıda baktığım için (artık bakmıyor ve ilgilenmiyorum) konuşurken fal bakar gibi konuşma alışkanlığım da ondandır. Dikkat...
 2. what ile soru sorma

  what ile soru Bir nesnenin ne olduğu sorulurken “What is this?” veya “What is that?” şeklinde sorulur ve “That is a book.” veya “ It is a book.” olarak cevaplanır.What is this? ve What is that? sorularındaki is fiili What’s this ve What’s that şeklinde kısaltılabilir. Örnek: A: What is this? Veya What’s this? B: It is a classroom. Veya It’s a classroom.
 3. Kadınların soru sorma şifreleri:)

  sevgiliye soru sorma Biz kadınlar birşey soracağımız yada isteyeceğimiz zaman bunu direk söylemeyiz.Dolandıra dolandıra düğüm yaparız bu düğümüde eşiniz yada sevgiliniz çözer:Dİşte kadınların şifreli sorularından bazıları:D 1)İşyerine servisiniz var mı? Zor oluyordur yollarda sürünmek - Araban var mı?"nın kadıncası 2) İstanbul' da yaşanmaz oldu, kiralar ateş pahası, sizin oralarda...
 4. bi alttaki üyeye soru sorma oyunu..

  soru sorma oyunları soru sorma oyunu ingilizce oyunu Arkadaşlar Oyun Cok BasiT...herkes alttakine bir soru sorcak alttaki cevaplayıp yeni bi soru sorucak...aşk ile ilgili,.güncel yada bilgiye dayalı sorular da olabilir .. umarım beğenirsiniz.. ilk soru benden; alttaki arkadaşım en çok gitmek istediğin ülke neresi?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. sevgiliye sorulacak 15 soru

  ,
 2. sevgiliye sorulacak önemli sorular