sevgiliye söylenecek veda sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

1. melegim

melegim Yeni Üye

veda sözleri veda sozleri sevgiliye sözleri en güzel sevgiliye
    ♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
    ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem
    ♥ Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı...seni cok seviyorum
    ♥ Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!
    ♥ Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.
    ♥ Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???
    ♥ Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.
    ♥ Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR
    ♥ Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum
    ♥ Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!! ♥ Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"
    ♥ Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....
    ♥ Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

2. esmer.güzeli

esmer.güzeli Yeni Üye

Cevap: sevgiliye söylenecek veda sözleri
    harika oLmuş!!!!! teşekkürLEr meleğim...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

paylaşımın için tşkler canım.

inşş kimse sevdiğine veda etmek zorunda kalmaz dilerim.

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

Paylasim icin tsk ederim, ***** adminime katiliyorum

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

güzel sözler ellerine sağlık
    inşallah kimse bu sözleri kullanmak zorunda kalmaz

6. İreM_NuR

İreM_NuR Yeni Üye

harika sözler emeğine sağlık çok teşekkürler

7. MaWi_ßoNCuK

MaWi_ßoNCuK Yeni Üye

çok güzeller paylaşım için sağolasın...

8. magical

magical Yeni Üye

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....

tŞKLER CNMM...

9. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"
    emeğinize sağlık..

10. rossem

rossem Yeni Üye

Sözler bir harika ama içinde bir söz varr yıktı beniii svmek kolayda severken bile bile ölüme gitmek çok zorrr rabbim beni sevdiğimden ayıracak olsada kimseyi hiç bir seveni böle ayırmasınn

11. su aydın

su aydın Yeni Üye

Hak edene git demek asillere yakışır.
    gittttt :) paylaşım için teşekkürler..

12. magical

magical Yeni Üye

[ı]bir soluk kadar yakın
    bir yıldız kadar uzak derler sevgi için..
    Uzanırsın yetişemezsin
    yetişirsin tutamazsın
    dokunursun vaz geçemezsin
    vazgeçersin ama asla unutamazsın.........
    [/ı]

13. $ul€

$ul€ Yeni Üye

güzeller

ama inş. kimse kullanmakk durumunda kalmaz

14. juju

juju Yeni Üye

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
    güzel sözler ama ayrılık olmasın herkes sevgi msj yazsın

15. seeda

seeda Yeni Üye

güzel bir paylaşım...emeğinize sağlık..

sevgiliye söylenecek veda sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

sevgiliye aşk sözleri sevgiliye söylenecek aşk sözleri mesajları mesajları dinle sevgili de söylenen sözler Semadaki tüm yıldızlar sönünce, Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde.... *Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin...
  2. sevgiliye sevgi sözleri -aşk msjları

sevgiliye msj sevgiliye sevgi sözleri hasta mesaj mesajlar 2009 hasta olan mesaj » Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım. » Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar...
  3. sevgiliye sevda sözleri

güzel sevda sözleri sevda mesajları en güzel sözleri üzerine sözler Düşünüyorum sadece şuan Nerde yanlışlayıp dogrularımdan çıkarmayı başardım aşkları Nerde tam oldu dedigimde su dökülde alevlerime Ve tam olarak Nerde tüm aşklarımın Leş kokulu Cesetleri !!!! Bir deniz kabuğubir martı soluğuyakamoz buğusu gibi yalın.. Hasretimi anlatan bir şiirhuzur veren bir melodi Korkutan bir yalnızlık gibi...
  4. etkileyici veda sözleri istiyorum

en güzel veda sözleri eleveda sözleri lazım duygusal veda sözleri olursa emnun olurum. Sevgilimden ayrılmayı düşünüyorum. Beni hiç sevmiyor çünkü. Ona güzel ve duygusal anlam içeren bir veda sözü söylemek istiyorum, yüzünü bile görmek istemiyorum telefondan atacağım. Teşekkürler.
  5. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....
  6. Sevgiliye Söylenecek İyi Geceler Sözleri 2012

sevgiliye iyi geceler mesajları sevgiliye iyi geceler sözleri sevgiliye iyi geceler sözleri 2012 İster msn iletinizde , ister faceinizde, ya da yatmadan evvel sevdiğinize mesaj atın, ona en güzel, en romantik şekilde iyi geceler dileyin melekler :) İşte en güzel iyi geceler mesajları.. Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini...
  7. 2012 Veda Sözleri elveda mesajları

2012 Veda Sözleri Elveda Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden elveda sözleri isteyen misafirlerimiz için ve tabi ki sizler için de yılın en güzel veda sözlerini yani elveda mesajlarını paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Sadece hayatın Acı bir Piyonuyum, Dert Keder Hüzünler Bende Saklı, Seni Bulmuşken Mutluluğu yakalamışken Şimdi Ellerimiz Ayrı Elveda Zamanı. Sana...
  8. 2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

iyi geceler sözleri, sevgiliye iyi geceler sözleri, aşkıma iyi geceler sözleri En romantik iyi geceler sözleri arayanlar için sevdiğiniz kişi ile paylaşmak adına sözler arıyorsanız sizlere en beğenilen duygusal aşk sözlerinden oluşan sevgiliye iyi geceler söz ve mesajlarını paylaşıyoruz. *Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı...
  9. 2014 Sevgiliye Söylenecek En Romantik Sözler

2014 aşk sözleri, 2014 romantik sözler, 2014 duygusal sözler Bir sevdiğiniz mi var, hasret çektiğiniz ve özlediğiniz?... Sevdiğiniz kişiye duygularınızı en iyi anlatan romantik aşk sözlerinden oluşan duygusal mesajları sizler için paylaşıyoruz. 2014 Yılının en yeni romantik aşk sözleri sizlerle... Sevgilinize,sevdiğinize seni seviyorum diyeiblmek için sayfamızda bulunna seni seviyorum...
  10. Sevgiliye En Güzel Kadınlar Günü Sözleri 2014

kadınlar günü sözleri sevgiliye, romantik kadınlar günü sözleri, duygusal kadınlar günü sözleri Sevgiliniz için en anlamlı ve romantik sözlerden oluşan kadınlar gününe dair mesajlar arayanlar için 2014 8 Mart kadınlara dair söylenmiş en duygusal ve romantik söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz. Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. giderken söylenecek sözler

,
  2. askere giderken sevgiliye beste sözleri

,
  3. askere giderken sevgiliye söylenen sözler

,
  4. askere giderken söylenecek sözler,
  5. ölen sevgiliye sözler,
  6. askere giderken söylenen veda sözleri,
  7. sevgiliye kızgınken söylenen sözler,