gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgiliye Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgiliye Sözler Sevgilim için çok hoş romantik sözler istiyorum ona haksızlık yaptım hak ettiği değeri veremedim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgiliye Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye hasret dolu sözler

sevgiliye hasret dolu sözler

duygu dolu sözler sevgiliye aşk dolu sözler sevgiliye hasret sözleri aşk hasret sözleri Hani insan ağlamak ister, g özlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat... Seni çok özledim. Zaten...
  2. sevgiliye sms güzel sözler

sevgiliye sms güzel sözler

sevgiliye sms erkek sevgiliye güzel sözler özlenen sözler kavuşma sözleri kavuşma sözleri BİZİM TOPRAĞIMIZ GÜL TOPRAĞIDIR. NE BİR ÇİÇEK SOLDURUR, NE DE SEVDASINA TOZ KONDURUR. BİZİM DOSTLUĞUMUZ YOLLARA BENZER. YOLCULAR BİTER AMA YOL ASLA BİTMEZ. Bayanlar, 20-25 yaş arası futbol topu gibidir 22 kişi peşinden koşar... 25-30 arası basket topu gibidir 10 kişi peşinden koşar... 30-35 arası...
  3. Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Aşk Mesajları 2012 Sevgiliye Güzel Sözler "Sevgilime çok güzel ve yeni sözler söylemek istiyorum" diyen tüm misafirlerimiz ve üyelerimiz, işte sizler için yeni ve sevgiliye söylenecek çok güzel sözler burada diyoruz :) Buyrun Melek'ler; Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler… Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti… Birlikte daha nice...
  4. Sevgiliye en romantik sözler

Sevgiliye en romantik sözler

Romantik Sözler kısa Sevgilime Romantik Sözler facebook Sevgilinize söyleyeceğiniz, en romamntik facebook sözleri ya da mesaj olarak göndereceğiniz kısa romantik sözler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin...
  5. Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri Merhaba arkadaşlar sizden facede kullanacağım sevgililer günü sözlerini istiyorum.

Sayfayı Paylaş