gebe
  1. aşıkkızz

aşıkkızz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sevgiliye süprizz yardım lazım kızlar

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında aşıkkızz tarafından paylaşıldı.

önümüzdeki ay erkek arkadaşımın doğum günü ve aynı zamanda tanıştığımız gün,ayni okulda okuyoruz yalnız bölümler farklı.devam zorunluluğum olmadığı için sık sık eve gidiyorum bu yüzden yurtta yada evde diil erkek arkadaşımla kalıyorum.yalnız kalacak ortamı bulmak zor çnkü ev arkadaşları var :/ çok şaşıracağı bir süpriz yapmak istiyorum ama tasarlayamıyorum fikrinize ihtiyacım varr. şehir dışına çıksak diyorum başbaşa romantik... ama kararsızım uğraşmak istiyorum süpriz için zor ama mükemmel olmalı,fikir verin kızlaaarrrr....

sevgiliye süprizz yardım lazım kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yarın sevgililer günü

yarın sevgililer günü

Haberin Olsun (Sevgililer günü) Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım...
  2. Tırnaklarım  yardım lazım :(((((

Tırnaklarım yardım lazım :(((((

tırnak neden uzamaz tırnaklarım uzamıyor tırnağım uzamıyor takma tırnak nerede satılır tırnaklarım çok kısa Benim tırnaklarım çok kısa. Vede ben onları stresten yiyormuşum tam olarak yemiyorumda ısırıp atmak işte.Ben tırnağımın 1 hafta iiçinde çabuk uzamasını istiyorum.:uhu: :uhu: Bana yardım edinn. arkadaşlarımla buluşacağım beni böğle görmesinler . Ben daha 14 yaşındayım liseye başlıcam yeni...
  3. kızlar yardım

kızlar yardım

kızlar ben cifte vatandaşım yani hem türk hem fransızım ama 9 aydır turkıyedeyım bu bir sorun yaratırmı fransada
  4. Öğrenmem lazım lütfen yardım ...

Öğrenmem lazım lütfen yardım ...

düz dar etek kalıbı nasıl çıkarılır düz dar etek kalıbı nasıl çıkarılır Benim derdim çoğunuzdan farklı aşk,evlilik,arkadaşlık değil sadece eğitim.. bilirsiniz moda tasarımda etek kalıbı çıkarılır.etek çeşitlerine göre.Ve ben derslere yeni başladığım için derste hocaya konsantre olamadığım için kalıp çıkarmadan hiçbirşey anlamadım... şimdilik a4 kağıdına çizim yapıyoruz ama büyük...
  5. yardım kızlar:)

yardım kızlar:)

temmuzda düğünüm var nasıl bi gelinlik giyeceğime karar veremyorum tesettür gelinlik modelleri yolarsanız çok sevinirim :yahoo:sizi seviyorum mucuuuuk :ar4fd:

Sayfayı Paylaş