gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Hep bir yanim yarimlik hep senden uzaktalik hayattaki tek 'kimse'mden yoksunluk yani kimsesizlikti. Sadece sana sarilarak uyudugumda nefes alabiliyordum. Beni kollarina aldiginda yüzümü masumiyetinin yurduna o kimsesiz boynuna dayadigimda kokunu kalbimle soludugumda[​IMG]. Uykun benim
    cennetimdi.

Çünkü cennet sadece ikimizin olabildigi yerdi benim için.
    Uykunda sadece ikimiz vardik. Askima dar gelen sevgi sözcüklerine
    ihtiyacim yoktu orada. Sana sevgimi anlatmaya ispat etmeye
    ihtiyacim yoktu artik.

Seni yollarca sehirlerce uzagindan sevdim. Seni kelimelerce
    siirlerce yakinindan sevdim. Seni dünya üzerinde sanki ilk kez benim
    için kalemi eline alip da yazdigin mektuplarca sevdim.

Sensiz geçen gecelerde yüregimde biriken kiskançligin öfkenin kirginligin ve hasretin hummali karanligi[​IMG] sana kavustugum anlarda sevinçten çildirmanin esiginde tarifsiz bir hazza dönüsürdü. Sana yeniden dokunmak[​IMG] sanki bulutlara öpücükler kondurmak gibiydi.
    Huzurla huzursuzluk hasret ve kavusma ask ve öfke merhamet ve acimasizlik kirginlik ve bagislama her sey ama her sey
    sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi.

Iki kalbin bir ömre sigdirabilecegi
    tüm duygulari biz o kisacik anlarda soluk soluga yasardik.

Hala seninle geçirecegim anlarin telasiyla tüketir gibi yasiyorum sensiz geçen günlerimi.
    Yillar geçti hala seni görecek olmanin
    kalp çarpintilariyla yalniz senin için giyiniyorum en güzel giysilerimi.
    Sen güzel bulasin diye geçiyorum aynalarin karsisina.

Seninle geçen zaman bir daha tekrari olmayan dogaçlama bir melodi gibi benim için[​IMG]. Sanki birlikte yazilmis kaderimizin
    sayili dakikalarindan an ç
    aliyorum.
    Öylece karsinda oturup seni seyretmeyisana yemek hazirlamayi seninle sohbet etmeyidostlarini agirlamayi seninle birlikte uyumayi yani paylastigimiz ne varsa
    hepsini bir daha asla okuyamayacagim bir siiri
    kelime kelime içime sindirir gibi soluk soluga hissederek yasiyorum

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi
    Paylaşım için saol :)

sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden güzel  sevgiye dair nickler

birbirinden güzel sevgiye dair nickler

capcanlı nickler tek satırlık sözler tek satırlık aşk sözleri ♥ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, Inan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, Inan Ugrunda Ölmeye Deger Be Gülüm. ♥ Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda. ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda...
  2. RIFO - Kantinci (Tahsin Taskin)

RIFO - Kantinci (Tahsin Taskin)

Sevdiği kızı kaçırıp Karadeniz'den İstanbul'a göç etmiş. Bir aile kurmuş. Mutlu. Tek amacı evine iki kuruş para götürebilmek. Eğlenceli ve iyi biri. Öğrencilerin dostu.
  3. Sevgi....

Sevgi....

Çiçeklerin büyümesini izlemektir Mektup yazmaktır Hep O'nu düşünmektir Birlikte vakit geçirmektir Dalgaların sesidir SEVGİ Kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir Birlikte AYNI yöne bakmaktır Eşit olmaktır Vahşi dalgalara yelken açmaktır Yağmura aldırmadan yürümektir Uçurmaktır sevdiğini Piknik yapmaktır Yanağını okşamaktır Ve...
  4. Sevgi...

Sevgi...

Bir güzellik yap kendine! Ve sadece sahip olduklarını düşün; mutlu ol onlarla; Sahip olamadıkların üzülsün senin olmadıklarına.. Birgüzellik yap kendine! Keşkeleri hiç düşünme.. Mutlu ol seçimlerinle; Bırak keşkeler üzülsün senin seçimlerine.. Bir güzellik yap kendine! Kalbinde daha da büyüt sevgisini sevdiklerinin. Bırak sevmediklerin üzülsün kalbinde yerleri yok diye.. Bir güzellik yap...

Sayfayı Paylaş