gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sevginiz karşılıksız mı?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

2008 test sevginiz karşılıksız mı Onu çok seviyor ama ne yazık ki sevginizin karşılıksız olduğuna inanıyorsunuz. Yoksa siz platonik aşkın çemberine düşmüş bir kurban mısınız? Umudunu yitirme, kim bilir belki o da seninle aynı duyguları paylaşıyordur! Sevginiz karşılıksız mı?

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    KESİNLİKLE AŞK Onunla kimseyle olmadığınız kadar mutlusunuz. Aranızda mükemmel bir uyum var. Bu uyumun bozulmasına izin vermezseniz ilişkiniz aşka dönüşecek, emin olun. Mutuluğa çok az kaldı.
    :D:D

Sevginiz karşılıksız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karşılıksız sevgi

karşılıksız sevgi

karşılıksız sevme nickleri karşılıksız sevgi nickleri aşk sevenler için nickler karsiliksiz sevgi o günden beri düşünüyorum acaba beni sevebilirmisin diye hep gözlerindeki o ışığı bekliyorum bana cesaret versin diye.. of allahım niye bukadar zorki karşılıksız sevmek halbuki haykırmak istiyorum hemde öyle bir haykırış ki harekete geçirmek istiyorum kalbimdeki orduyu kalbinin içlerine .....
  2. Karşılıksız sevgidir anne sevgisi

Karşılıksız sevgidir anne sevgisi

anne sevgisi ile ilgili yazılar anne sevgisi ile ilgili kompozisyon 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 yaşınızdayken elinize rengarenk...
  3. karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 karşılıksız sevgi sözleri Sevmek sadece kadın erkek ilişkilerinde değil, tüm canlılar doğasında sevgi beslemek doğanın kanunudur. Lakin birde beslenilen sevgiye cevap görmek yani doymak işte asıl meselede budur. Sevgili Melek'ler, sizlere bu sayfamızda karşılıksız sevgi sözleri sunuyor ve 2012 karşılıksız sevgi sözleri burada...
  4. karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa Bizi ziyaret eden beyler ve bayanlar, karşılıksız sevgi sözleri kısa mesajlar arayan üyelerimiz, işte size 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa örneklerimiz :) Sevgisine karşılık bulamayan herkese gelsin. Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni...
  5. karşılıksız sevgi sözcükleri

karşılıksız sevgi sözcükleri

karşılıksız sevgi sözcükleri 2012 karşılıksız sevgi sözcükleri karşılıksız sevgi sözcükleri 2012 Sevgi sözcükleri söylemek cesaret ister, özellike de sevgisine karşılık bulamayanlar için daha da büyük cesaret ister. Çünkü karşılıksız sevgiler çok acıtır, acısı kimi zaman sol yanı yakar, kimi zaman hayatı... Biz de bu sayfamızda karşılıksız sevgi sözcükleri paylaşıyor ve diliyoruz ki, her...

Sayfayı Paylaş