gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgisiz Nikler

Konu, 'msn nickleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nikler msn nikleri, sevgisiz nikler, çarpıcı, en güzel, yeni, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    En duygusuz modunuzdasınız.Her şekilde yansıtmak istiyorsunuz.Buyrun size en sevgisiz nikler :D:D

yaLanLar yaLanLar Sanki ßir céZa..
    martıLarın d0ymak ßiLmez ÇıqLıkLarı.
    İçimde Durmak ßiLmeyen açLık : Sén ÇıqLıkLarı

yok Olan yürekTe asK beklediM
    Kaybolan gönülé umuT bekledİm ..

Kim bu bize sormadan
    Adımızı koyup sınıf sınıf ayıranlar

neden hiçbişey istediğim gb ve gerçek olmuo
    Bıktım kalbimi bi yük gb taşımaktan.!

Sonu yoktu madem bu askin
    neden basladik ?

yalnizdim anlatamadim
    ne sana ne baskasina
    bu sevgi beni bitiriyordu

én z0ruda ne bLio musn? sewipte sevmi0rm demek.. qöRüpte qörmemezLkten qéLmk.. biLpte anLamamzLıa wurmak.. =/

yanlış insanLar yanlış yüzler yanlış aşkLar.

baksaydın qrébLrdın hrséy qzLérımdydi.! qzLérmde ßir damLa ya$ wardı ! aqLayaMadım ! 0 damLada sén wardıN ! anLayaMadın !

Yürekteki Emanet Senden İbaret.

Sevgisiz Nikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NİĞde

NİĞde

NİĞDE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 14.294 km² Nüfus: 305.861 (1990) İl Trafik No: 51 Kapadokya Bölgesinde yeralan Niğde, antik kentleri, tarihi ve kültürel eserleri, Aladağ Milli Parkı ile önemli bir turizim merkezidir. İLÇELER: Niğde ilinin ilçeleri; Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla' dır. Bor: Niğde'ye 15km uzaklıktadır. İlçe merkezinden Alaaddin Cami Karamanoğulları...
  2. anne sevgisi

anne sevgisi

Sakin, ilik ve gunesli bir gunde bir melek cennetten kacti, yasli dunyamiza indi ve tarlalarda, ormanlarda, sehirlerde ve kucucuk koylerde dolasmaya basladi. Gunes batar batmaz kanatlarini acti ve “Ziyaretim sona erdi, artik isik dunyasina donmem gerek. Fakat, buradan bir aniyla donmek istiyorum.” dedi. Guzel bir cicek bahcesine bakti ve “Bu cicekler kadar guzelini, bunlar kadar hos...
  3. Niğde

Niğde

niğdenin gelenek ve görenekleri NİĞDE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 14.294 km² Nüfus: 348.081 (2000) İl Trafik No: 51 Kapadokya Bölgesinde yeralan Niğde, antik kentleri, tarihi ve kültürel eserleri, Aladağ Milli Parkı ile önemli bir turizim merkezidir. İLÇELER: Niğde ilinin ilçeleri; Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla’ dır. Bor: Niğde’ye 15km uzaklıktadır. İlçe merkezinden Alaaddin...
  4. Allah sevgisi ...

Allah sevgisi ...

allah sevgisi ile ilgili yazılar allah sevgisi ile ilgili hikayeler ALLAH SEVGİSİ Herkes, kendi varlığını, bunun olgunlaşmasını ve hiç yok olmadan devam etmesini ister. Kendini ve Rabbini bilen, varlığının devam etmesinin kendi elinde olmadığını, ancak Allahü teâlânın dilemesiyle var olduğunu bilir. Varlıkların hepsi Allahü teâlânın kudretiyle vardır. Hiç kimse, kendi kendini yaratıp,...
  5. nike

nike

o pembe nike ın fiyatını söyler misiniz ve 36 numarası varmı ?

Sayfayı Paylaş