gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Sevgiyi arayan kadın...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

sevgi arayan bayanlar erkek arayan bayan telefonları Şöyle şefkatli sevecen bir baba elinin saçlarını okşayışını kucaklayıp bağrına basışını yaşamayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor annenin anaca öpmeyişi; sarılıp özlemlerimi dindirmeyişi kardeşlerinin? Yaşadığını; böylesi bir sevgiye açlığını ve kimsenin seni fark edemeyişi sevgi orucunu tutmaya başlaman hangi yaşına rastlıyor?
    Nazlanıp cilvelerle şımarmayalı çocuksu kaprisleri yaşamayalı ilgilensinler diye kendini yerlere atmayalı ağlayıp avutsunlar diye beklemeyeli sevinç naraları atıp dolanmayalı kaç yıl oluyor? Arkadaşça bir sohbeti yapmadan iyi ve doğruyu öğrenemeden kimseden; kadınlığa adım atman hangi yaşına rastlıyor?
    Hoyrat ellerce koparılıp dalından fırlatılalı yaşama genç kızlık düşlerini gömüp de bağrına rollerle yaşamaya başlayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor çocukken kendin ana olalı Bembeyaz gelinlikle salınman gururla hangi yaşına rastlıyor?

Erkek gibi seven ve erkekçe bir tutkuyla sevişen bir kocan olmayalı seni saklayıp korumayalı kaç yıl oluyor? Kaç yıl oluyor seni kıskanıp ellerden kaçırmayalı? Zevk dalgalarına kapılıp da yatağında boşluklara dağılışın hangi yaşına rastlıyor?
    Pişirmeyeli şöyle içkiye arkadaş mezeleri sürüp sürüştürmeyeli biri için giyinmeyeli kaç yıl oluyor kaç yıl oluyor bebeğinin kocanın elinden tutup gezmeyeli bir aile kurmayalı.

Kocasız bir evliliğe başlaman hangi yaşına rastlıyor?

Tüm sorularımın cevabının “Hiç yaşımda ve hiç yıl” olarak cevaplanacağını bildiğimden daha fazla sormayacağım.
    Sevgiyi arıyorsun: bir babanın dizi bir Baba'nin kucağı kadar sıcak sevgiyi arıyorsun: şehvet ve arzu dolu bir erkeğin koynu gibi güvenli ve rahat Sevgiyi arıyorsun: yaşamadıklarını yaşatıp doyamadıklarını doyuracak Sevgiyi arıyorsun: yorgun bedeninin ve ruhunun sızılarını dindirecek açlıklarına son verecek.......

Bulursan böylesi bir sevgiyi benim için de 300 gram alır mısın?

Sevgiyi arayan kadın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolu yarılayan kadın sevgisinde ve öfkesinde cömerttir

Yolu yarılayan kadın sevgisinde ve öfkesinde cömerttir

. . . Yolu yarılayan kadın sevgisinde ve öfkesinde cömerttir. Onunla olan erkeğin her şeye hazır olması gerekir. 'Yaş otuz beş, yolun yarısı eder' deyince şair, yolu yarılayan kadınlar aklıma gelir. Ne aradığını ya da ne aramadığını bilen kadınlar. Aşkı, sevdayı mutlaka tatmış olurlar. Bu nedenle onları yüzeysel duygularla kandırmak mümkün değildir. Aşkın da aşksızlığın da kokusu bu kadınlara...
  2. Duygusallığını yaşarken kaybettiklerinin acısını sevgiyle onaran kadın

Duygusallığını yaşarken kaybettiklerinin acısını sevgiyle onaran kadın

. Anladım ki, hiç bir sey gönlumden buyuttugum kadar saf değilmiş...Koyu bir sessizlik,bir yıldız kayması ve yurek patlaması... Ahhh guzel Handan'ım. Niye bu kadar durustsun sen...Yolumun inanmaktan ve guvenmekten gectiği için iki yuzlu,kötu olamıyorsun? Olmam,olamam,olamıyorum... Cok fazla durustsun..Bu kadar iyiniyetli olmak zorunda değilsin. İnanın suzme salagım,sen kendini...
  3. Yaşamdaki Yerini Arayan Kadin

Yaşamdaki Yerini Arayan Kadin

Sıradan biri, belkide değil çünkü hayatına girmiş çoğu insanlar ona farklı olduğunu söylemiş ama en azından o kendini sıradan görüyor. Ruhundaki sevecenlik, yaşam sevinci belkide toplam 3 insan değerinde. Ya hayatındaki bütün sellere inatla karşı koyuşuna ve tek başına bir şeyleri değiştirebileceğine inanacak kadar idealist oluşuna ne demeli. Onun zamanındaki çoğu kadınlar gibi evlenmiş,...
  4. Sevgiler...

Sevgiler...

Dalga ile kıyının aşkını bilir misin? Öncesinden başlayıp, sonsuza giden dalga, Hep aşka kavuşma özlemiyle atılır kıyıya. Dalga, seven - kıyı, sevilendir. Dokunur parmaklarının ucuyla sevdiğine dalga Ve döner hep geriye, Bilir kavuşamayacağını ama hep koşar kıyıya Her bir dokunuşunda aşkına verir bedenini hesapsızca Işte, ben de seni böyle severim yar. Yar, bilir misin dağ başında açan uçurum...

Sayfayı Paylaş