gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

sevgiyi doya doya yaşayalım

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Sevgi Bazen bir şarkıya dalar hüzünleniriz. Bazen eski bir anıya. Bazen tatlı bir gülümseme gelir aklımıza bazen tatlı bir buse...
    Hepsinde sevginin izleri vardır, geçmişte kalan ama hala yaşanan...
    Şimdi herşeyi bir kenara bırakın!
    Ve geçmişte kalan tatlı bir anınızı düşünün.
    Düşünün hadi..
    Tamam..
    Şimdi o anınıza geri dönün ve yine aynı şeyleri yaşamaya çalışın..
    Mutlu oluyorsunuz, değil mi?
    İşte bunun sebebi, içinizdeki o sevgi pınarıdır.
    Bazen geçmişte yaşanan acı olaylar gelir aklımıza.
    Düşünürüz!
    Acı ile dolar yüreğimiz.
    Ama yine de mutlu olmaya çalışırız.
    Çünkü yüreğimizde hala sevgi kıpırtıları vardır.
    İşte, bu sevgi yener geçmişte yaşadığımız acı izleri.
    Çoğu zaman haksızlıklarla karşılaşırız, kötülüklerle, yalanlarla, acılarla..
    Ve bir an içimizdeki o sevgi bile zaptedemez bizi.
    Karşılık vermek isteriz yapılan haksızlığa, kötülüğe.
    Bu dünyada,arkamızdan övgüyle söz edilecek bir olay varsa, o da sevgi adına yaptığımız bir olay olacaktır.
    Çünkü herşey bu dünyada kalır.
    Hiç kimse çok sevdiği bir şeyi beraberinde götüremez.
    Ancak, yaptığı ve yapacağı kalıcı şeyler, ona çok şey kazandırır.
    Sevgi adına yapılan kalıcı şeyler ne olabilir?
    Bu soruya aslında bir çok cevap verilebilir.
    İnsanları sevmek,onlarla iyi geçinmek, sevgiye inanarak yaşamak bile, sevgi adına yapılmış kalıcı şeylerdir.
    Tabi sevgiyi, sadece hissetmek yerine, bunu uygulamaya geçirmek daha kalıcı olur.
    Sevgiyi uygulamaya geçirmek, sevgiyi hissederek yaşamaktır.
    Sevgiyi yoğun olarak yaşayan biri, zaten sevgi adına iyi birşeyler yapıyor demektir.
    Elimizden geldiğince sevgiyi doya doya yaşayalım!

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Çünkü herşey bu dünyada kalır. Hiç kimse çok sevdiği bir şeyi beraberinde götüremez.
    Ancak, yaptığı ve yapacağı kalıcı şeyler, ona çok şey kazandırır.

gerçekten çok güzel çok anlamlı yüreğine emeğine sağlık...
    Sıkılmadan büyük zevkle okudum paylaşım için tşkler

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    juju canımm ellerine sağlık gerçekten çook beğendim çok güzeldi

4. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için çok teşekkürler gerçekten çok güzel :)

sevgiyi doya doya yaşayalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domuz

Domuz

rüyada beyaz domuz rüyada ısırması ısırması görmek beyaz görmek Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek...
  2. Ferdi Tayfur -  dondum dondum

Ferdi Tayfur - dondum dondum

dondum dondum durdum dondum dondum durdum ben sana dondum durdum ben sana dondum durdum senden kacamadim daglar asamadim isyan ettim sana duyuramadim senden kacamadim daglar asamadim isyan ettim sana duyuramadim hircin yeller gibi coskun seller gibi sana vurulmusum deliler gibi hircin yeller gibi coskun seller gibi sana asik oldum deliler gibi senden kacamadim daglar asamadim...
  3. Demir Demirkan - Doya Doya

Demir Demirkan - Doya Doya

Biraz üzgün biraz dargın Öyle sessiz kaldım ardından Unut aldırma Benim olsun geçmişe bakma Ben yaşarım sen canını sıkma Unut aldırma Al yanına hepsi benden Üş beş nota bir sebebten Bir cümle söz şu yürekten Yandığım günden Doya doya yaşa, yaşarsın bir defa Dokunmasın değmesin hayat sana Doya doya yaşa, yaşarsın bir defa Hadi değsin ayrıldığımıza
  4. doya doya ye zayıfla

doya doya ye zayıfla

En son trend Volumetrik Diyet e amaç; yemeyi sevmek, tadını çıkarmak ve doyana kadar yemek... Diyet yaparken sürekli midenizin zil çalmasından şikâyetçiyseniz, imdadınıza Amerikadan gelen yeni bir diyet trendi yetişiyor: Volumetrik Diyet! "Hacim Diyeti" olarak da adlandırabileceğimiz bu diyet trendi, yeni bir çığır açıyor. Çünkü temeli, "doyana kadar ye" prensibine...
  5. doya doya yaşadı

doya doya yaşadı

tüm dünyada izlenme rekorları kıran ama türkiyede tutalamayan BBG yarışmasında ün kazanan Jade Goody hayata gözlerini yumdu...... İSTEDİĞİ GİBİ ÖLEMEDİ! İNGİLİZ BBG’SİNE KATILARAK ÜNE KAVUŞAN VE KANSERE YAKALANDIĞINDAN BERİ MEDYANIN İLGİSİNİ DAHA DA FAZLA ÇEKEN JADE GOODY (27), DÜN SABAHA KARŞI ESSEX- UPSHİRE’DAKİ EVİNDE UYURKEN HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU. ANNESİ JACKİEY, 'GÜZEL KIZIM ARTIK...

Sayfayı Paylaş