gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sevilme Sevebilme Nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

"A$k TeKn!k B!r HaD!sEd!R.." (K) (K) B!r KıwıLcm YeTeR Bn HaZıRm BaK..A$K iCn öLmeLi A$K O ZmN A$$kKk..!!!! (K)

sewdim.seni.sebepsiz.sewmedin.beni.ŞEREFSİZ.

' BeN 1 CüMLeLiK 1 NoktA DiiiLm !! '

// - ThAt'sS My pReRoGaTiVe - //

}{ L¤§é ¥ourSeLF }{

SEVGİNİ TAŞIMAK DEĞİL HASRETİNİ ÇEKMEK ZOR...

sevdası büyük olmayanın eylemide büyük olmaz!

Gözler sözlerin sertliğiyle yaşa bulanıp AH çekti !...

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR.

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM..

gülü sevdim dikeni battı,atı sevdim çifte attı,seni sevdim götün kalktı...((ACI ÇEKENLERE))

BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR. GEÇİP GİDEN ZAMAN.

BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

NE GİDENEDİR SÖZÜM NEDE GELECEK OLANA,ODA BİRAZ OYALANIR GİDER NASILSA *****=)))

GİTTİĞİM EĞER BENSEM ,SÖYLE BANA KİMDEN GİTTİM? SENDE YOKTUM ZATEN BEN,BEN YİNE BENDE BİTTİM...

Kalbimi ona verdim saklasın diye,slk buzdolabına koymuş kokmasın diye..!
    Gözümün bebeğisin,bedenimin yüreğisin,sevmeler emek ister,SEN BENİM emeğimsin...
    Aşk yaşanır ,anlatılmaz..!

Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim..

Nasıl olsa düştük AŞKa...!

Varmı alan yokmu arttıran acık arttırmada yalan sevdan...

Kac takvim eskittim sensiz kac bahar geldi gecti sessiz...

Sevilme Sevebilme Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan - Sevebilme İhtimali

Yılmaz Erdoğan - Sevebilme İhtimali

Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan Ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam... Ben seninle bir gün Veyselkarani'de haşlama yeme ihtimalini sevdim. İlkokulun silgi kokan, tebeşir lekeli yıllarında Ankara'da karbonmonoksit sonbaharlar yaşanırdı o zaman özlemeye başladım herkesi... Ve bu hasret öyle uzun sürdü ki, adam gibi hasretleri özlemeye başladım...
  2. istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse!!!!

istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse!!!!

istemiyorum nickleri istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse istememe nickleri istemem sevme beni sevilmek sensizlikse yaşamak istemiyorum Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL... Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen...
  3. Neden kosulsuz sevebilmeyi beceremiyoruz?

Neden kosulsuz sevebilmeyi beceremiyoruz?

Olay tam gözümün önünde cereyan ediyordu. Bense olanları kendi köşemden sessizce izlemeyi tercih ediyordum. Ünlü bir avukat olan adam, yakın arkadaşlarından birinin bir açığını yakalamış onun suçlu olduğunu düşünüyor ve bunu karısı ile paylaşıyordu. Adam düşüncelerini anlattıkça, kadının sinir katsayısı gittikçe yükseliyor ve bu bariz bir şekilde hareketlerine yansıtıyordu. Sonunda daha fazla...
  4. sevebilme ihtimali

sevebilme ihtimali

Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan Ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam... Ben seninle bir gün Veyselkarani'de haşlama yeme ihtimalini sevdim. İlkokulun silgi kokan, tebeşir lekeli yıllarında Ankara'da karbonmonoksit sonbaharlar yaşanırdı o zaman özlemeye başladım herkesi... Ve bu hasret öyle uzun sürdü ki, adam gibi hasretleri özlemeye başladım...

Sayfayı Paylaş