gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sevilmeye Muhtaç...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Sevilmeye Muhtaç...
    Çok güzel emeğine sağlık

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevilmeye Muhtaç...

Sağol cnm benim...

Sevilmeye Muhtaç... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhtaç

Muhtaç

Bakınız; Fakir / Fakirlik.
  2. istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse!!!!

istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse!!!!

istemiyorum nickleri istemem sevilmeyi sevilmek sensizlikse istememe nickleri istemem sevme beni sevilmek sensizlikse yaşamak istemiyorum Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL... Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen...
  3. Sevilme Sevebilme Nickleri

Sevilme Sevebilme Nickleri

"A$k TeKn!k B!r HaD!sEd!R.." (K) (K) B!r KıwıLcm YeTeR Bn HaZıRm BaK..A$K iCn öLmeLi A$K O ZmN A$$kKk..!!!! (K) sewdim.seni.sebepsiz.sewmedin.beni.ŞEREFSİZ. ' BeN 1 CüMLeLiK 1 NoktA DiiiLm !! ' // - ThAt'sS My pReRoGaTiVe - // }{ L¤§é ¥ourSeLF }{ SEVGİNİ TAŞIMAK DEĞİL HASRETİNİ ÇEKMEK ZOR... sevdası büyük olmayanın eylemide büyük olmaz! Gözler sözlerin sertliğiyle yaşa...
  4. Dualariniza muhtacim...

Dualariniza muhtacim...

Kadinin halinden yine kadinlar anlar.... Yardim lazimdi size geldim... Kardesim icin Ayetel-kürsi, Salavat ve Salati tefriciye hatimleri yapiyoruz. Ayetel kürsi icin 313, Salati tefriciye icin 4444 duaya ihtiyacim var... Lütfen bizi yanliz birakmayin. 1 tane dua bi dakikanizi almaz lütfennnnn. Okudugunuz yada okumak istediginiz dualarin sayisini yazarsaniz sevinirim. Rabbim yar ve yardimciniz...

Sayfayı Paylaş