gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevimli civcikler

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

civcikler civcik resimleri civcik [​IMG]

Sevimli civcikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevimli Dinazor

Sevimli Dinazor

dinazorlar kaç yıl yaşar Sevimli Dinazor Filmin Konusu. Titiwoo okyanusun ortasında küçük volkanik bir adadır. Burada sevimli ama bir o kadar da dağınık fikirli HORATIO TIBBERTON yaşar. Tibberton çok yönlü fakat toplumla uyumsuz bir bilim adamıdır. Güney denizindeki bu doğa parçasına, kasvetli şatosunda uşağı SAMI ile yaşayan kendini beğenmiş Kral PUMPONELL (Mehmet Ali Erbil’in sesinden)...
  2. sevimli hırsız

sevimli hırsız

siz hiç bu kadar sevimli hırsız görmüş müydünüz?? İçeri girince etrafı da kolaçan ediyor. 1 aydır hep peynirli cheetos çalıyormuş aynı şekilde. Müşteriler komik olduğu için onun çaldıklarının parasını ödüyorlarmış. alıntı
  3. Sevimli Kahramanlar

Sevimli Kahramanlar

sevimli masaüstü duvar kağıtları sevimli kahramanlar Bu duvar kağıtları çok hoşunuza gidecek :) Sadece çocuklar mı sever çizgi film kahramanlarını. Biz de severiz (: Hele ki Tom&Jerry vazgeçilmezdir bizler için :)
  4. sevimli hayat

sevimli hayat

slm kizlar seizce bu dünyada hayvan alemi gibi qarib ve guzel alem varmi bence yok , ben kedileri cok severim sizinle benim pamugum resmlerini paylasmak istemisdim ,her kese tavsiyem asla hayvanlara kötü davranmasinlar,onalrinda bizim sevgimize ihtiyaclari var, ben 1 hayvan sever olarak kimki cocugu olmuyorsa o sevgiyi tadamadiysa 1 hayvan beslesin ve bu ona cok iyi gelecekdir ,cuünki ben...
  5. Sevimli Sözler

Sevimli Sözler

Sevimli Sözler de paylaşın hep aci ayrılık sözleri paylaşıyorusunuz hayata biraz da sevimlilik katın derim ben:)

Sayfayı Paylaş