gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevimli Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar sizden benim ve arkadaşım için Sevimli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama lütfen mümkünse yeni Sevimli Mesajlar olursa çok sevinirim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevimli Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Sevimli Sözler Kısa Sevimli Sözler Mesajlar Biraz hayata sevimlilik katalım istiyoruz ve işe de sevimli sözler söyleyerek başlayalım diyoruz :) Sevgili Melek'ler, işte size sevimli sözler ve mesajlar :) Kalbimde gözlerin beynimde ismin bedenimde sevgin geziyor. Anılar yaşadıkça sevgiler paylaşıldıkça çoğalır, ben seni düşünerek yaşıyorum sevgilim. Seni severek günümü geçiriyorum sana...
  2. Birbirinden Sevimli Kısa Mesajlar Burada

Birbirinden Sevimli Kısa Mesajlar Burada

Kısa Sevimli Mesajlar En Sevimli Mesajlar Karşısındakini iğnelemek isteyenler için iğneleyici sözler, sinir etmek için kıl sözler var da karşısındakine sevimli görünmek isteyenler ne olacak dedik ve sizlerle kısa sevimli mesajlar paylaşmaya karar verdik melekler :) İşte en sevimli mesajlar burada :) SeninLe 1 gün değiL 1 ömür değiL 1 Kuşak Değil 1 Asır Değil 1 Ben oLmak...
  3. Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Beni kimse sevmiyor en azından ben böyle biliyorum sevgilerini göremiyorum başlarda bunun için çok çaba sarfettim ama her defasında hüsrana uğradım, belki de ben çok aşırı sevgi istiyorum bilmiyorum:S Konuyu değişmeden sizlerden Sevgisizlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. Sıradan Mesajlar istiyorum

Sıradan Mesajlar istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.
  5. Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Ramazan ayı öncesi arkadaşlarımıza eşe dosta tüm sevdiklerimize göndereceğimiz Ramazan Mesajları Güzel mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş